کد خبر: 187273907
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » بنیاد باران: روحانی با نوبخت، راه به جایی نمی برد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

خبرگزاری ایلنا: جواد امام درباره سخنان اخیر رئیس جمهور مبنی بر این که دولت نه استعفا می‌دهد و اهل کنار رفتن است، گفت: سخنان آقای رئیس جمهور همیشه خوب و امیدوارکننده بوده است اما ما در عمل چیزی نمی‌بینیم،‌ در واقع اگر این صحبت‌ها در عمل محقق شود، خوب است.

وی تاکید کرد: ما به رأی خودمان افتخار می‌کنیم و هنوز هم پایبند هستیم.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با اشاره به سخنان رئیس‌جمهور،‌ عنوان کرد: آقای رئیس‌جمهور فرمودند که رئیس‌جمهور هشتاد میلیون نفر هستند اما معتقدم ایشان باید در درجه اول تعهد و مسئولیت‌پذیری خودشان را نسبت به آن بیست و چهار میلیون نفری که به وی رأی داده‌اند نشان دهد و آن شعارها و برنامه‌هایی که بر اساس آن مردم به ایشان اقبال نشان داده‌اند را جامه عمل بپوشاند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه شاهد هستیم تیم اقتصادی دولت با همان دست فرمان دولت اول حرکت می‌کند شاخص‌های مدیریتی دولت همان شاخص‌های دولت اول است. باید گفت با حضور آقای نوبخت و متاسفانه دست فرمان آقای واعظی دولت راه به جایی نمی‌برد.

مدیر عامل بنیاد باران درخصوص تغییر کابینه گفت: جابه‌جایی صرفا ملاک نیست. اعتقاد دارم جا به جایی باید صورت بگیرد که افراد بیایند و بپذیرند که هزینه شوند در دولت کسانی هستند که تعهدشان به میز ریاست بیشتر از تعهد به مردم است.

وی افزود: در شرایط امروز نبودن برخی از مدیران بهتر از بودن‌شان است.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره سفر رئیس دفتر به شهر قم و دیدار با مراجع تقلید، گفت: آقای واعظی مانند سایر دولت به پایگاه رأی بیست و چهار میلیونی بی توجه هستند، ایشان بعد از سخنان رئیس‌جمهور که از همبستگی و انسجام عمومی صحبت کردند به شهر قم رفتند اما به مراجعی که در این شهر مشوق مردم بودند و به نوعی پایگاه رأی آقای روحانی را تشکیل می‌دادند بی‌توجهی کردند.

وی ادامه داد: آقای واعظی یا در این کشور نیستند و یا اطلاع ندارند بزرگانی همچون حضرات آیات صانعی، بیات زنجانی و گرامی چه کردند. متاسفانه در این یک‌سال اخیر شخص آقای روحانی و سایر تیم دولت نسبت به مراجعی که از ایشان حمایت کردند، بی‌توجه بودند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین