کد خبر: 187276698
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » عطایی: در آسیا باید از ابتدا کار را محکم آغاز کنیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نقاط ضعف خود را پیدا کردیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: با توجه به اینکه تیم های ایرانی در شروع کار عملکرد خوبی ندارند، تلاش می کنیم از همان ابتدا...

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

 به گزارش بولتن نیوز، بهروز عطایی، درخصوص آخرین شرایط تیم ملی والیبال جوانان ایران اظهار داشت: اردوهای خوبی را برگزار کردیم و زمان مناسبی هم داشتیم، اما تعدادی از بازیکنان خوب ما درگیر مسابقات تیم ملی بزرگسالان بودند. به سه کشور رفتیم و بازی‌های تدارکاتی بسیار خوبی برگزار کردیم، اما 4 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتیم. 

وی ادامه داد: شرایط خیلی خوبی داشتیم و عملکرد بازیکنان را به درستی تحلیل کردیم. نقاط ضعف خود را در جریان بازی‌های دوستانه پیدا کردیم. با اضافه شدن 4 بازیکن اصلی خود باید خیلی سریع تمرینات و بازی‌های تدارکاتی را شروع کنیم تا ناهماهنگی‌های احتمالی از بین برود. طبق برنامه با اردکانی‌ها چند بازی دوستانه خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران خاطرنشان کرد: برای مسابقات قهرمانی آسیا سیدبندی صورت گرفته و ما با تیم‌های چین و کره‌جنوبی همگروه هستیم. با توجه به اینکه تیم‌های ایرانی در شروع کار عملکرد خوبی ندارند، تلاش می‌کنیم از همان ابتدا کار را محکم آغاز کنیم. در رده جوانان شناخت از تیم‌ها چندان زیاد نیست و تنها اطلاعاتی که داریم مربوط به مسابقات نوجوانان آسیا است. فیلم بازی‌ها را گرفته و دیده‌ایم.

عطایی ادامه داد: در تلاش هستیم تا اطلاعاتی که داریم تا در اختیار بازیکنان قرار دهیم تا آنها با آمادگی ذهنی به مصاف حریفان بروند، چون اگر اینگونه باشد اجرا دقیق تکنیک‌ها و تاکتیک‌ها راحت‌تر اتفاق می‌افتد. به هر حال بدون شک حریفان ما در فاصله بین رده نوجوانان تا جوانان پیشرفت قابل ملاحظه‌ای داشتند و کار تمام تیم‌ها سخت خواهد بود.

وی درمورد اعزام تیم جوانان به مسابقات AVC CUP اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم جوانان در شرایط اردویی قرار دارد و جمع کردن تیم دیگری برای بازی‌های آسیایی مقدور نیست، قرار شد که ما این تیم را به مسابقات ببریم. ضمن اینکه چند بازیکن ما از جمله توخته، شریفی، یلی و حضرت‌پور بعد از بازی‌های قهرمانی آسیا از جمع ما جدا خواهند شد و در اختیار تیم ملی بزرگسالان قرار می‌گیرند. به همین دلیل چند بازیکن را به اردوی 19 نفره خود دعوت کرده‌ایم تا بتوانیم جای خالی این بازیکنان را پر کنیم.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: جامعه والیبال نگاه خوبی به تیم ما دارد. امیدوارم مزد زحمات خود را در مسابقات قهرمانی آسیا بگیریم و بازیکنان ایران بتوانند یک بار دیگر پرچم ایران را برافراشته و دل مردم را شاد کنند.

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین