کد خبر: 187280861
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بولتن نیوز » قیمت نفت بزرگترین ریسکی است که اقتصاد هند را تهدید می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

شرکت خدمات سرمایه گذاری مودیز اعلام کرد، اکثریتی از سرمایه گذاران هندی و خارجی اعتقاد دارند قیمت بالای نفت، ریسک مهمی برای اقتصاد هند شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از بولتن نیوز:

به گزارش بولتن نیوز، شرکت خدمات سرمایه‌گذاری مودیز اعلام کرد، اکثریتی از سرمایه‌گذاران هندی و خارجی اعتقاد دارند قیمت بالای نفت ریسک مهمی برای اقتصاد هند شده است.

این موسسه رتبه‌دهی آمریکایی گزارش خود را بر پایه نظر ۱۷۵ سرمایه‌گذار، شامل ۱۰۰ موسسه مالی شرکت‌کننده در کنفرانس مالی سالانه هند، که در ماه ژوئن در بمبئی و سنگاپور برگزار شد، ارائه کرده است.

نایب رییس مودیز، جوی رانکوته در این گزارش می‌گوید: اکثریت شرکت‌کنندگان در این بررسی معتقدند قیمت بالای نفت بزرگترین ریسکی است که اقتصاد هند را تهدید می‌کند، درحالی‌که ۳۰.۳ درصد شرکت‌کنندگان کنفرانس سنگاپور گفتند که افزایش نرخ بهره، دومین ریسک تهدیدکننده اقتصاد هند است، ۲۳.۱ درصد از افراد شرکت‌کننده در کنفرانس بمبئی، ریسک‌های سیاسی داخلی را دومین ریسک مهم اعلام کردند.

اغلب شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی، گفتند که معتقدند دولت هند در سال مالی جاری نخواهد توانست به هدف خود برای کاهش کسری بودجه به ۳.۳ درصد تولید ناخالص ملی، دست یابد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین