کد خبر: 187298966
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » هفته کلیدی پیش فصل استقلال فرا رسید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

ورزش سه: استقلالی ها در هفته جاری تمامی پرونده های خود را نهایی و به استقبال تمرینات پیش فصل با حداکثر بازیکنان خواهند رفت.

 آبی پوشان در روزهای ابتدایی هفته پیش رو با حل بخش زیادی از مشکل مالی خود برای ترمیم تیم و نهایی شدن برخی امور خود اقدام خواهند کرد.

تمدید قرارداد بازیکنان که در وضعیت نامشخصی قرار داشت اولین گام آبی پوشان است و مدیران استقلال که از روز پنجشنبه مذاکرات خود را آغاز کردند، احتمالا تا روزهای ابتدایی هفته وضعیت بازیکنان قدیمی خود از جمله تیام، جپاروف، غفوری و ابراهیمی را نهایی خواهند کرد. علی قربانی نیز دیگر بازیکنی است که با تایید دوباره شفر احتمالا به زودی به تمرینات استقلال اضافه خواهد شد و سرمربی استقلال قصد دارد تا او را برای حضور در فصل بعد در اختیار داشته باشد.

با مشخص شدن وضعیت بازیکنان جدید، فهرست خروجی های این تیم نیز مشخص خواهد شد. جابر انصاری شاید سر شناس ترین بازیکنی باشد که در آستانه جدایی از استقلال قرار دارد و به نظر می رسد بعد از مشخص شدن وضعیت بازیکنان تمدیدی، انصاری با مذاکره با مدیران استقلال از این تیم جدا شود.

اردوی پیش فصل آخرین گام استقلال در هفته جاری خواهد بود. مدیران استقلال نظر مساعد خود را به شفر برای برگزاری اردو اعلام کردند و احتمالا استقلال در روزهای پایانی این هفته تهران را برای برگزاری اردو ترک خواهد کرد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین