کد خبر: 187303176
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » نشست کمیسیون مشترک برجام در وین آغاز شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

نشست کمیسیون مشترک برجام در وین آغاز شد ایران > سیاست خارجی - همشهری آنلانی:پس از دیدارهای دوجانبه وزیران خارجه عضو برجام، نشست کمیسیون مشترک به ریاست فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در هتل کوبورگ وین آغاز شد. به گزارش ایرنا، در این نشست که به درخواست ایران در سطح وزیران برگزار می‌شود؛ قرار است بسته پیشنهادی اروپا باهدف تامین منافع اقتصادی، تجاری و مالی ایران از ادامه اجرای برجام بدون آمریکا بررسی شود. صبح امروز (

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش ایرنا، در این نشست که به درخواست ایران در سطح وزیران برگزار می‌شود؛ قرار است بسته پیشنهادی اروپا باهدف تامین منافع اقتصادی، تجاری و مالی ایران از ادامه اجرای برجام بدون آمریکا بررسی شود.

صبح امروز ( جمعه 15 تير) وزیر امور خارجه ایران با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، وزیر خارجه چین و روسیه دیدارهای دوجانبه داشته‌است.

هم زمان دیدارهای جداگانه‌ دیگری میان وزرای خارجه روسیه با چین و هرکدام جداگانه با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برگزار شد.

الیستر برت معاون وزیر امور خارجه انگلیس در امور خاورمیانه در غیاب بوریس جانسون که برای شرکت در نشست اعضا کابینه درباره برگزیت، در وین حضور ندارد، به‌جای او در این نشست حضور دارد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین