کد خبر: 187303177
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » فرانسه گران ترین تیم مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فرانسه گران ترین تیم مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:تیم ملی فوتبال فرانسه گران قیمت ترین تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه محسوب می شود. به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارکا، تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه یکی از هشت تیم برتر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. این تیم که در یک چهارم نهایی عصر امروز (جمعه 15 تیر) به مصاف اروگوئه می‌رود گران‌ترین تیم حاضر در این مر

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارکا، تیم‌ ‌ملی فوتبال فرانسه یکی از هشت تیم برتر جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه است. این تیم که در یک چهارم نهایی عصر امروز (جمعه 15 تير) به مصاف اروگوئه می‌رود گران‌ترین تیم حاضر در این مرحله محسوب می‌شود.

خروس‌ها در این زمینه بالاتر از برزیلی قرار دارند که نیمار، گران‌ترین بازیکن جهان را در اختیار دارد.

بر اساس سایت ترانسفرمارکت، فرانسه ارزشمندترین تیم حاضر در جام جهانی است و بیش از یک میلیارد یورو ارزش دارد. آبی‌ها بالاتر از تیم‌های برزیل (۹۸۱ میلیون یورو) و انگلیس (۸۷۴ میلیون یورو) قرار دارند.

فرانسه در ترکیب خود از بازیکنانی همچون کیلیان ام‌باپه (۱۲۰ میلیون یورو)، پل پوگبا (۹۰ میلیون یورو) و آنتوان گریزمان (۱۰۰ میلیون یورو) بهره می‌برد.

ارزان‌ترین تیم حاضر در مرحله یک هشتم نهایی سوئد است. مجموع ارزش بازیکنان این تیم ۱۱۹.۷۵ میلیون یورو است. آنها از روسیه میزبان (۱۶۱.۸۰ میلیون یورو) کم ارزش تر هستند.

  • ارزش تیم‌های حاضر در مرحله یک چهارم نهایی

۱. فرانسه یک میلیارد یورو

۲. برزیل ۹۸۱ میلیون یورو

۳. انگلیس ۸۷۴ میلیون یورو

۴. بلژیک ۷۵۴ میلیون یورو

۵. اروگوئه ۳۷۳ میلیون یورو

۶. کرواسی ۳۶۴ میلیون یورو

۷. روسیه ۱۶۱.۸۰ میلیون یورو

۸. سوئد ۱۱۹.۷۵ میلیو یورو

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین