کد خبر: 187319279
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » حواشی » خبرگزاری رسمی حوزه » ولایت پذیری مهمترین عامل از بین برنده توطئه دشمن است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه:

حوزه/ رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه سه عامل «تقوا»، «ولایت پذیری» و «جهاد فی سبیل الله» را عامل رستگاری، پیروزی و پیشرفت و از بین برنده هر توطئه و مکر دشمن دانست.

ولایت پذیری مهمترین عامل از بین برنده توطئه دشمن است به گزارش چی 24 به نقل از خبرگزاری رسمی حوزه:
کد خبر: 455132 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۴/۱۵ - ۱۵:۵۴ | سرویس: استان‌ها 52
رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه:
ولایت پذیری مهمترین عامل از بین برنده توطئه دشمن است
حوزه/ رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه سه عامل «تقوا»، «ولایت پذیری» و «جهاد فی سبیل الله» را عامل رستگاری، پیروزی و پیشرفت و از بین برنده هر توطئه و مکر دشمن دانست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تبریز، حجت الاسلام والمسلمین خطیب، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، امروز در همایش تجلیل از قضات و کارکنان دادگستری آذربایجان شرقی با اشاره به تاثیر گذاری سیاست های انقلاب اسلامی در سرتاسر جهان خاطر نشان کرد: با وجود آشوب های منطقه ای، ثبات کشورحفظ شده است و ایران اسلامی به قدرت تکرار نشدنی تبدیل خواهد شد.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه افزود: همه تلاش دشمنان، هزینه تراشی برای انقلاب اسلامی ایران است این ماموریت شوم را با ترویج فساد، تغییر جایگاه هنجارها و ناهنجارها و ایجاد آشوب اجرا می کنند.

حجت الاسلام والمسلمین خطیب با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه ایران، گفت: این تحریم ها تاکنون تاثیری در کشور نداشته است چرا که با شرایط تحریم توانستیم تهدیدها را به فرصت ها تبدیل کنیم.

رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه سه عامل «تقوا»، «ولایت پذیری» و «جهاد فی سبیل الله» را عامل رستگاری، پیروزی و پیشرفت و از بین برنده هر توطئه و مکر دشمن دانست و ادامه داد: باید شکرگزار نعمت هایی باشیم که خدای تبارک و تعالی به خاطر امام راحل، شهداء و جهاد در راه خدا به ملّت عنایت کرده است.

وی، حرکت در محور ولایت و حفظ انگیزه های انقلابی، تداوم اصالت و ثبات نظام را مهم دانست و گفت: آذربایجان پیشرو در جهاد و فداکاری بوده و همیشه جزو موسسان و حافظان نهضت انقلاب کبیر اسلامی است و شهدا، سرداران و علمای بزرگی را در این راه تقدیم کرده است.

انتهای پیام

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین