کد خبر: 187322007
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » همشهری آنلاین » پرونده دوپینگ سعید عزت اللهی بسته شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پرونده دوپینگ سعید عزت اللهی بسته شد ورزش > فوتبال - همشهری آنلاین:یک سایت روسی مدعی شد پرونده دوپینگ سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی فوتبال ایران مختومه شده است. به گزارش مهر، امروز ( جمعه 15 تیر) خبری در میان اخبار جام جهانی در روسیه منتشر شد مبنی بر دوپینگ سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که تحت قرارداد باشگاه روستوف روسیه است و به صورت قرضی به تیم آمکار پیوسته است. سایت `اسپورت اکسپرس` روسیه در خبری دوپینگ بازیکن

به گزارش چی 24 به نقل از همشهری آنلاین:به گزارش مهر، امروز ( جمعه 15 تير) خبری در میان اخبار جام جهانی در روسیه منتشر شد مبنی بر دوپینگ سعید عزت‌اللهی هافبک دفاعی تیم ملی فوتبال ایران که تحت قرارداد باشگاه روستوف روسیه است و به صورت قرضی به تیم آمکار پیوسته است.

سایت "اسپورت اکسپرس" روسیه در خبری دوپینگ بازیکن تیم ملی ایران را رد و تاکید کرد که پرونده مختومه شده است.

این سایت نوشت: "سوء تفاهم در ارتباط با پرونده هافبک روستوف و بازیکن تیم ملی ایران تمام شد تحقیقات در این زمینه متوقف شده است. یک منبع آگاه گفت که تست دوپینگ از عزت اللهی ۱۲ ژوئن در استانبول و خارج از زمان مسابقه (اردوی ایران در استانبول) گرفته شده است. وادا به فیفا اطلاع داده بود که در خون عزت اللهی به نتیجه ای غیر معمولی رسیده است. با این حال آزمایشاتی که انجام شد، نتیجه را منفی نشان داد ... در نتیجه پرونده علیه عزت اللهی مختومه شده است."

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین