کد خبر: 187326812
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » نسبت به موضع گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
آیت الله نعیم آبادی؛

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، با قدردانی از موضع گیری حکیمانه دکتر روحانی در برابر زورگویی آمریکا و رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: در برابر موضع گیری آلمان، فرانسه و انگلستان خوشبین نیستیم.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، آیت الله غلامعلی نعیم‌آبادی در خطبه های نماز جمعه این هفته در مسجد جامع(مصلی قدس) از جمهوری اسلامی ایران اسلامی به عنوان تنها کشور مستقل دنیا نام برد و اظهار کرد: برخلاف بسیاری از کشورها که از آمریکا و ترامپ واهمه دارند، ایران اسلامی با اقتدار در برابر دشمنان ایستاده است.

 

وی با اشاره به اینکه ملت ایران از فرهنگ روزه برخوردار است، افزود: مردم ما با تاسی از فرهنگ روزه داری این مرحله را نیز با موفقیت سپری خواهد کرد و دشمن را مجبور به سکوت و دم فرو بستن خواهد کرد.

 

آیت الله نعیم آبادی با یادآوری اینکه ملت غیور ایران اسلامی برای به زانو درآوردن دشمن و مبارزه با گرانی ها تا جای ممکن از خرید بی مورد پرهیز خواهند کرد، خاطرنشان کرد: مردم با تاسی از سیره اهل بیت(ع)، اگر کالایی دارند که مازاد است آن را در بازار عرضه کنند که با این کار گرانی ها کاهش یابد. 

 

وی با تاکید بر اینکه دولت باید همچنان امر مبارزه جدی با مفاسد اقتصادی را با قدرت و شدت ادامه دهد، گفت: مفسدان اقتصادی را در شهرهای مختلف کشور از سوراخ هایشان بیرون بکشاند و به سزای اعمالشان برساند. 

 

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه مفسدان اقتصادی همانند زالو در حال مکیدن خون ملت هستند، تاکید کرد: دستگاه اطلاعاتی باید با دستگیری این زالو صفتان، مردم را از دست آن ها نجات دهد.

 

وی به موضوع اجاره موقت شناسنامه روستا نشینان در قبال مبلغی ناچیز اشاره و تصریح کرد: ادارات کل امور اقتصادی و دارایی باید نسبت به شناسایی و اخذ مالیات از این افراد اقدام کند.

 

 

 

 

پایان پیام/88

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین