کد خبر: 187328240
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » بخش خصوصی به حوزه بهداشت و درمان ورود کند / انقلابی بودن خدمت به مردم است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
قاضی زاده هاشمی:

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از بخش خصوصی خواست به حوزه سلامت و سرمایه گذاری در این حوزه ورود کند.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ دکتر قاضی‌زاده هاشمی در جریان افتتاح بیمارستان رازی بانه با بیان اینکه ایجاد بیماستان سوم در در شهرستان بانه ضروری است، گفت: سرمایه‌گذاری در این منطق با توجه به همجواری با اقلیم کردستان عراق سودآور و دارای توجیه اقتصادی است و باید در این راستا از توانمندی بخش خصوصی بهره بگیریم.


وی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را آماده هر نوع همکاری با بخش خصوصی در ایجاد زیرساخت‌های سلامت در شهرستان‌های مرزی دانست و افزود: نماینده عالی دولت و دیگر مسئولان استانی نیز از حضور بخش خصوصی استقبال می‌کنند.
 

قاضی‌زاده هاشمی با بیان اینکه در چند سال گذشته سیمای شهر بانه از هر حیث متحول شده است خواستار حضور همه ایرانی‌های توانمند برای سرمایه‌گذاری در موضوع سلامت شد.

وی به روزهای سخت پیشروی کشور و ضرورت مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان اشاره کرد و یادآور شد: هدف دشمن خسته کردن مردم و ایجاد نارضایتی در میان آنان است، بر همین اساس لازم است همه توان خود را برای عبور از این مرحله بکار بگیریم.

مقام عالی وزارت اظهار داشت: تحریم‌ها می‌تواند بر همه بخش‌ها تاثیر بگذارد و ما نیز همه تلاش خود را صرف خواهیم کرد تا حوزه درمان، غذا و تجهیزات پزشکی دچار کمبود و مشکل نشود.

وی ادامه داد: شرط گذار از این مرحله همانند سالیان گذشته حفظ وحدت، انسجام، شناخت دشمن و تبعیت از فرامین رهبر عالیقدر انقلاب است.

قاضی‌زاده هاشمی در ادامه سخنان خود دامن زدن به توقعات بیجا از طرف رسانه‌های داخلی و خارجی و ایجاد مطالبه‌گری را به زیان کشور ارزیابی کرد و گفت: روزهای پیش‌رو، روزهایی نیست که ما به خود فکر کنیم، بلکه باید اولویت همه ما تامین منافع ملی و گذر از مقطع کنونی با کمترین آسیب و هزینه باشد.

وی  انقلابی بودن را تنها در خدمت به مردم و شاد کردن دل آنان توصیف کرد و گفت: هر کسی در هر پست و جایگاهی که قرار دارد باید به نحوی عمل کند که مردم احساس کنند با همه وجود به آنان خدمت می‌شود.

قاضی‌زاده هاشمی با ذکر این نکته که مردم ممکن است بسیاری از کمبودها را بپذیرند اما کمبود در حوزه بهداشت و سلامت قابل قبول نیست اذعان کرد: بیمارستان رازی بانه متاسفانه بعد از گذشت ۲۵ سال به بهره‌برداری رسید، اما خوشبختانه در دولت‌های دکتر روحانی به ثمر نشست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه این بیمارستان در شان مردم نجیب و بزرگوار بانه است افزود: سعی خواهیم کرد هر نوع کاستی موجود از جمله متخصصان مورد نیاز آن را تامین کنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم بیمارستان سقز نیز تا پایان امسال به بهره‌برداری برسد و یکی از آرزوهای دیرینه مردم آن شهرستان نیز محقق شود.

 

پایان پیام/79

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین