کد خبر: 187331661
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » عصر امروز » تست نمونه دوپینگ عزت اللهی مثبت اعلام شد!+ عکس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

یک سایت روسی مدعی شده که بازیکن تیم ملی کشورمان متهم به استفاده از داروی نیروزا شده است.

به گزارش چی 24 به نقل از عصر امروز: به گزارش عصر امروز، با وجود پایان یافتن بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی 2018 روسیه، حالا خبر می‌رسد که یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان، متهم به استفاده از یک ماده نیروزا شده است.
 
بر اساس گزارش سایت روسی "S M news" با توجه به بازی‌های تیم‌ملی ایران در جام جهانی روسیه، از سعید عزت‌اللهی ملی‌پوش فوتبال ایران در جریان این بازی‌ها آزمایش دوپینگ گرفته شده و به ادعای این سایت روسی، مسئولان مربوطه مشغول بررسی نهایی این آزمایش‌ها هستند.
 
در این مطلب سایت روسی آمده که امروز جلسات ویژه‌ای برای بررسی موضوع احتمالی دوپینگ بازیکن تیم‌ملی ایران برگزار شده تا به این مساله بازیکن تیم روستوف رسیدگی شود.
 
یک منبع آگاه به این سایت روسی گفته که در آزمایش ابتدایی و نوع A نتیجه آزمایش عزت‌اللهی نشان می‌دهد که مساله به استفاده از داروی هورمونی لوته اینیزینگ بر می‌گردد. این ماده به ترشح بیشتر تستسترون کمک می‌کند.
 
گروه ضد دوپینگ فیفا در حال بررسی این موضوع است و در این گزارشی که سایت روسی نوشته اعلام شده که این هورمون فقط با استفاده از مواد ممنوعه یا در برخی از بیماری‌های خاص  مشاهده می‌شود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین