کد خبر: 187339214
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » اخبار آفتاب » ایران 3- چین تایپه یک؛ برنز حداقل حق نوجوانان ایران در آسیا
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
نوجوانان والیبالیست ایران به مدال برنز مسابقات آسیایی دست پیدا کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار آفتاب:
ورزش ایران,تیم ملی والیبال نوجوانان ایران

نوجوانان والیبالیست ایران به مدال برنز مسابقات آسیایی دست پیدا کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی فدراسیون والیبال، نوجوانان ایران در آخرین دیدار خود در دیدار رده بندی برابر تایپه قرار گرفت و موفق شد حریف خود را شکست دهد تا با یک پله صعود نسبت به دوره قبل به مدال برنز برسد.

ایران این دیدار را با ترکیب بردیا سعادت، امیرحسین خانی، کمیل اکبری، امیرحسین همتی، ایمان قلیچ راد، رضا محمود آبادی و علیرضا عبداللهی آغاز کرد.

تیم ایران در ست اول از حریف خود بهتر کار کرد و در تمامی امتیازات از چین تایپه پیش بود تا در نهایت این ست را با نتیجه 25 بر 23 به سود خود خاتمه دهد. وکیلی در این مسابقه از چند بازیکن نیمکت نشین خود نیز استفاده کرد و ترکیب تیم ایران نسبت به دیدارهای قبلی دستخوش تغییر شده بود.

در ست دوم این تیم تایپه بود که بهتر از ایران عمل کرد و با توپ گیری خوب خود در امتیازات پایانی، برنده این ست با نتیجه 25 بر 21 بود.

در ست سوم تیم ایران باز هم به فرم خوب خود بازگشت. چند سرویس و دفاع خوب فاصله امتیازی زیادی را ایجاد کرد. تیم تایپه در جریان مسابقه این فاصله امتیازی را کاهش داد اما نوجوانان ایران باز هم از حریف خود پیش افتادند با ارائه یک بازی بی نقص توانستند در این ست با نتیجه 25 بر 16 برنده شوند.

تایپه ست چهارم را بهتر از ایران آغاز کرد و موفق شد در امتیازات ابتدایی از نوجوانان ایران پیش بیفتد اما نوجوانان ایران که 4 امتیاز حریف خود عقب بودند موفق شدند فاصله را کم کنند و حتی از حریف خود نیز پیش بیفتند. این رقابت جذاب تا امتیازات پایانی ادامه پیدا کرد و ملی پوشان ایران در نهایت برنده این ست شدند تا پیروز این میدان باشند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین