کد خبر: 187342574
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » یوونتوس در انتظار اعلام قیمت نهایی رونالدو
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

ورزش سه: شایعات و اخبار فراوانی در مورد انتقال احتمالی رونالدو به یوونتوس منتشر شده است و بسیاری پیوستن فوق ستاره پرتغالی به یووه را قطعی می دانند با این حال هنوز شاهد تحرک جدی باشگاه تورینی نبوده ایم

در اینکه رونالدو قصد جدایی از رئال را دارد، تردیدی نیست و او که به شدت از رفتار فلورنتنیو پرز در ماه های اخیر خشمگین است، به چیزی جز جدایی فکر نمی کند اما در باشگاه رئال همچنان روی رقم فسخ یک میلیارد یورویی اصرار دارند. این در حالی است که رونالدو و مدیر برنامه هایش می گویند که سندی در اختیار دارند که این رقم فسخ به 100 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است.

یوونتوس در انتظار اعلام قیمت نهایی رونالدو

طبق ادعای فرستاده ویژه مارکا به تورین، قرار بود شب گذشته مندس(ایجنت رونالدو) به میلان سفر کند تا با مسئولان یوونتوس جلسه ویژه ای داشته باشد. برخی شایعات نیز حاکی از آن بودند که ماروتا و پاراتیچی(مدیر ورزشی یووه) از تورین راهی مادرید خواهند شد.

هنوز مشخص نیست که مذاکره ای بین ایجنت رونالدو و یوونتوسی ها صورت گرفته است یا خیر ولی آنچه مسلم است اینکه، مدیران یووه فعلا در انتظار مشخص شدن رقم درخواستی قطعی رئال مادرید برای فروش رونالدو هستند و تا این مبلغ مشخص نشود، اقدامی نیز انجام نخواهند داد.

بدیهی است که اگر نظر رئالی ها روی یک میلیارد یورو باشد، یوونتوسی ها هم پیشنهادی ارائه نخواهند داد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین