کد خبر: 187354874
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » شکست اکران فیلم های خارجی در سینما
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

خبرگزاری برنا: در حالی که اکران فیلم های خارجی در ایران همواره مورد بحث بسیاری از اهالی و علاقه مندان سینما بوده است، در جدیدترین نظام نامه اکران اکران فیلم های خارجی با شرایطی خاص مهیا شد و حالا با توجه به اکران اولین فیلم خارجی در سینماها این اقدام با شکست مواجه شد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم سینمایی «همه پول های دنیا» به کارگردانی ریدلی اسکات کارگردان شهیر آمریکایی و محصول سال 2017، اولین فیلم خارجی بود که طبق شرایط نظام نامه اکران، پخش آن از ششم تیرماه در سینماها آغاز شد، اما با گذشت چند روز از اکران این فیلم و اختصاص 25 سانس به این فیلم، تنها 60 مخاطب به دیدن آن نشستند.

فیلم «همه پول های» جهان در 25 سانس در پردیس های سینمایی مگامال، کوروش، باغ کتاب، ارگ، ماندانا و ... اکران داشت که تا روز گذشته فقط 60 نفر این فیلم را دیدند و دیروز سانس اکران این فیلم در پردیس های مگامال و ماندانا تماشاگر نداشت.

طبق جدیدترین نظام نامه اکران فیلم های خارجی پس از اخذ پروانه نمایش و حواله اکران در پردیس های سینمایی آن هم با شرایط خاصی مجاز به نمایش و تامین و توزیع آن در اختیار موسسه رسانه های تصویری است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین