کد خبر: 187369232
تاریخ انتشار: جمعه 15 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » خلعتبری: پدیده همچنان نیاز به تقویت دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

تسنیم: محمدرضا خلعتبری در مورد شرایط فعلی پدیده گفت: تیم ما وضعیت نسبتاً خوبی دارد و اردوی تدارکاتی در تهران هم کمک زیادی به روند آماده‌سازی تیم کرد. قرار است روز شنبه هم به ایفمارک برویم و سپس تمرینات را در مشهد دنبال کنیم. پدیده با تغییراتی در کادر فنی و بازیکنان مواجه شده است، ولی معتقدم که همچنان نیاز به تقویت داریم و با نظر کادر فنی باید چند بازیکن جدید به تیم اضافه شوند.

وی با اشاره به وضعیت خودش در پدیده و اینکه چرا با این باشگاه قرارداد امضا نکرده است، خاطر نشان کرد: من هنوز قرارداد امضا نکرده‌ام، ولی بعد از صحبت‌هایی که با آقایان گل‌محمدی و سرآسیایی انجام دادم به تمرینات آمدم. البته چند نفر دیگر هم هنوز قراردادی امضا نکرده‌اند. یکسری مشکلات وجود دارد و شرایط باشگاه از لحاظ مالی خوب نیست، ولی مسئولان باشگاه قول داده‌اند که به زودی با بازیکنان بابت فصل گذشته تسویه‌حساب کنند. برای بستن قرارداد هم مشکی وجود نخواهد داشت.

بازیکن باتجربه تیم فوتبال پدیده خراسان در پایان اظهار داشت: شرایط تیم ما در فصل جدید حساس است. پدیده تنها نماینده استان خراسان در لیگ برتر است و نیاز به حمایت داریم تا بسیاری از مشکلات فصل گذشته را دوباره احساس نکنیم. امیدوارم که پدیده مورد حمایت قرار بگیرد و ما اگر حمایت شویم می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم و دل فوتبالدوستان مشهدی را شاد کنیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین