کد خبر: 187403839
تاریخ انتشار: شنبه 16 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » تاخیر پرواز قشم - تهران و سرگردانی مسافران
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

ایسنا: پرواز قشم‌ایر به شماره ١٢٤٣ از فرودگاه قشم به سمت تهران که ساعت اولیه پرواز آن ١٩:١٥ بود، در ابتدا با تأخیری یک ساعت و ١٥ دقیقه‌ای روبرو و قرار شد در ساعت ٢٠:٣٠ به سمت تهران حرکت کند اما مجدداً این ساعت حرکت نیز با تأخیر حدود پنج‌ساعته مواجه و اعلام شد که در ساعت یک بامداد پرواز انجام خواهد شد.

پس از چند ساعت سرگردانی مسافران در ساعت ٢٢:٣٠ باز هم اعلام شد که پرواز با تأخیر بیشتری مواجه شده و احتمالاً در ساعت چهار یا پنج بامداد به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

هرچند اعلام این خبر صدای اعتراض مسافران را بلند کرد و موجب واکنش و اعتراض آن‌ها شد اما همچنان زمان دقیق پرواز قشم‌ایر از فرودگاه قشم به سمت تهران مشخص نیست و خبر دقیقی در این رابطه به مسافران اعلام نمی‌شود.

تأخیر پرواز قشم - تهران و سرگردانی مسافران

یکی از مسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، گفت: مسئولان کانتر پرواز قشم‌ایر پس از تأخیر یک‌ساعته و مجدداً تأخیر حدود پنج‌ساعته اعلام کردند که هواپیما در امارات زمین‌گیر شده است و به قشم نمی‌آید.

وی ادامه داد: بعد از ساعت‌ها اعتراض، مسئولان کانتر قشم‌ایر اعلام کردند هنوز از تهران به ما هیچ اطلاعاتی دقیقی ندادند و قرار است پرواز از تهران به قشم بیاید و پس از آن به دوبی می‌رود و اگر ظرفیت خالی داشته باشد مسافران قشم‌ایر را سوار می‌کند.

به گفتۀ این مسافر و طبق اعلام مسئولان هواپیمایی قشم ایر آخرین ساعت پرواز اعلام شده این شرکت ٥ صبح است، اما زمان قطعی آن هنوز معلوم نیست.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین