کد خبر: 187436070
تاریخ انتشار: شنبه 16 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم تجلیل شدند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مراسم تجلیل از برگزیدگان آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم امروز ۱۵ تیر با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و استاندار مرکزی برگزار شد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، تعداد ۶۵نفر از برگزیدگان آزمون مرحله استانی چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن کریم امروز در دانشگاه ترببت معلم تقدیر شدند از این ۶۵ نفر ۲۷ نفر از اراک، یک نفر از آشتیان، ۵ نفراز خمین، ۷ نفر از دلیجان، ۶ نفر از زرندیه، ۱۴ نفر از ساوه، یک نفر از شازند، ۲ نفر از فراهان و ۲ نفر از محلات هستند.

 

جایزه یک میلیون تومانی به مسعود اکبری، و ۴ جایزه ۵۰۰ هزار تومانی به حفاظ شهرستان‌های اراک، ساوه، شازند و فراهان تعلق گرفت و مابقی برگزیدگان هدیه ۱۰۰ هزار تومانی دریافت کردند.

 

بخش کتبی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با حضور ۴ هزار و ۶۴۶ نفر همزمان با سراسر کشور در استان مرکزی برگزار شد این افراد از قرآن‌آموزان مؤسسات و مراکز قرآنی، امامزادگان و بقاع متبرکه، داوطلبان آزاد، کانون فرهنگی‌هنری مساجد، بسیج، مراکز نظامی و انتظامی، کانون اصلاح و تربیت و حوزه‌های علمیه بودند.

 

 مراسم اختتامیه آزمون مرحله استانی چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات قرآن جمعه، ۱۵ تیرماه در دانشگاه فرهنگیان(پردیس شهید باهنر) اراک برگزار شد.
 

 

پایان پیام/87

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین