کد خبر: 187442218
تاریخ انتشار: شنبه 16 تير 1397
خانه » سایت های خبری » بهترین ها اخبار روز » جلالی وعده داد: منتظر ستاره ها باشید
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از بهترین ها اخبار روز:

خبرآنلاین: مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد شرایطی که با آن قرار است تیمش را راهی لیگ برتر بیاورد، گفت: «هر فصل، کار ما سخت تر، پیچیده تر و مهم تر می شود. تیم ها می خواهند دانش و بهره وری شان از صنعت فوتبال را به نمایش بگذارند. همه ما از مربیان و بازیکنان و مدیران گرفته تا تماشاگران، انگیزه های زیادی برای شروع فصل داریم و من فکر می کنم لیگ هجدهم، فصل مهمی در فوتبال ایران باشد.»

او اضافه کرد: «پیکان، نسبت به سایر باشگاه ها از بضاعت مالی کمتری بهره می برد اما این موضوع سبب نمی شود که ما، ناامید باشیم و خودمان را ببازیم. اتفاقا پیکان می خواهد مدل بهتری از فوتبال را به نمایش بگذارد. ما برای کسب موفقیت و نشان داده انگیزه های مان به لیگ برمی گردیم و مطمئن هستم مثل سال های قبل، با توجه به تمرینات و برنامه هایی که داریم، بتوانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم.»

جلالی در پاسخ به این سوال که آیا در فصل آینده نیز، می تواند ستاره هایی به فوتبال ایران تقدیم کند نیز گفت: «ما در این سال ها، تقریبا برای هر فصل سه، چهار بازیکن را معرفی کردیم. مطمئنا برای لیگ پیش رو نیز، ستاره هایی را معرفی می کنیم که برای سال ها در فوتبال ایران بدرخشند. فکر می کنم دیگر این موضوع ثابت شده که در فوتبال ایران، چه توانایی هایی در معرفی ستاره ها داریم و برای فصل آینده نیز، برنامه مان قطعا کمک به فوتبال است.»

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین