کد خبر: 187453748
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
در حکمی از سوی وزیر ارشاد:

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی علیرضا درویش نژاد را به عنوان مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان، در حکم سیدعباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به درویش نژاد آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان منصوب می شوید.

 

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از ظرفیت های موجود و نیروهای کارآمد و فرهیخته و تعامل سازنده با مسئولان و مدیران استان و ارتباط نزدیک با اصحاب فرهنگ و هنر و مردم فرهنگ دوست و هنر پرور استان همدان در مسیر رشد فضائل اخلاقی و اعتلای فرهنگ و هنر اسلامی و ایرانی موفق و موید باشید.»

 

آئین تکریم و معارفه مدیرکل ارشاد همدان با حضور مسئولان کشوری و استانی  ظهر امروز (۲۶ تیر) در مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی همدان برگزار شد.

 

درویش نژاد شخصیتی فرهنگی و دارای سابقه کار مطبوعاتی است و سابقه خدمت در چند پست معاونت مانند بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان ملی جوانان هرمزگان را نیز در پرونده کاری خود ثبت کرده است.

 

وی پیش از این در سمت مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان مشغول به خدمت بود.

 

فاضل عبادی از اوایل سال 1393 سکان هدایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان را بر عهده داشت و از این پس در بخش معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مشغول بکار خواهد شد.

پایان پیام/89

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین