کد خبر: 187453759
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » شبستان » بیمارستان نفت ستاره؛ مرهمی بر دردهای بهداشت و درمان هرمزگان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس آغاز به کار احداث بیمارستان ۲۶۴ تختخوابی از سوی این شرکت را اقدامی در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی صنایع قلمداد کرد و گفت: خوشحالیم که خبر این اقدام کام مردم هرمزگان را شیرین کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از شبستان:

به گزارش خبرگزاری شبستان از هرمزگان و به نقل از روابط عمومی شرکت نفت ستاره خلیج فارس، محمد علی دادور با تاکید بر این که توسعه‌ی پایدار بدون توجه به مسئولیت‌های اجتماعی امکان پذیر نیست، گفت: شرکت نفت ستاره خلیج فارس علاوه بر اقدامات خود در حوزه اقتصادی که به اشتغال‌زایی منجر و به صورت غیرمستقیم سبب ارتقا سطح زندگی جوامع محلی می شود مسئولیت های اجتماعی سنگینی را نیز بر دوش خود احساس می کند.

 

وی گفت: آغاز به کار احداث بیمارستان ۲۶۴ تخت خوابی از سوی شرکت نفت ستاره خلیج فارس نیز در همین راستا بود و خوشحالیم که خبر این اقدام کام مردم هرمزگان را شیرین کرده است و سبب می‌شود تا بیماران کمتر رنج سفر به دیگر استان ها برای مراجعه به پزشک را متحمل شوند.

 

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس اظهار داشت: امروزه دیگر نگاه سنتی به مدیریت کسب و کار نباید حاکم باشد چرا که شرکت‌ها تنها در مقابل سهام‌داران‌شان مسئول نیستند و انتظار می‌رود خواسته‌‌های مشروع دیگر ذی‌نفعان را هم لحاظ کنند.

 

وی اضافه کرد: در همین راستا ما کمبودهای درمانی هرمزگان را درک و نسبت به حوزه سلامت تکلیف احساس کرده‌ایم و امیدواریم صنایع دیگر هم در کنار ما برای توسعه سلامت استان و دیگر بخش‌هایی که کمبود احساس می‌شود، قدم بردارند.

 

دادور بیان داشت: با احداث این بیمارستان قدم بزرگ و ماندگاری برداشته شد و ما معتقدیم این حرکت جهادی آثار ماتاخر فراوانی در پی خواهد داشت.

 

وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مجموعه های مشابه نیز در چنین کارهایی مشارکت کنند تا ادای دین کوچکی به مردم شریف استان هرمزگان باشد.

 

گفتنی است؛ بیمارستان ۲64 تخت خوابی بندرعباس با زیربنای ۱۲ هزار مترمربع در ۶ طبقه و با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در مدت دو سال به همت شرکت نفت ستاره خلیج فارس در محوطه ی بیمارستان شهید محمدی بندرعباس ساخته می‌شود.

 

 

پایان پیام/88

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین