کد خبر: 187455150
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » جزئیات قتل «مریم فرجی» تشریح شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رئیس پلیس آگاهی استان البرز جزئیات قتل «مریم فرجی» را تشریح کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر: سرهنگ جواد صفایی اظهار کرد: در پی اطلاع خانواده دختر جوانی به نام «مریم فرجی» مبنی بر اینکه دخترشان از منزل خارج‌شده و دیگر برنگشته است موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در بررسی‌های اولیه پلیس مشخص شد، دختر مفقودشده همان روز با یک دستگاه خودرو از منزل خارج‌شده و دیگر بازنگشته است.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز تأکید کرد: بلافاصله پرونده به پلیس آگاهی استان البرز ارجاع شده و تیمی مجرب از کارآگاهان تحقیقات تخصصی و فنی کار خود را در این رابطه آغاز کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: در ادامه تحقیقات، جسد دختر جوان در اطراف شهرستان فردیس کشف و تحقیقات پلیس برای شناسایی قاتل آغاز شد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس سرنخ‌های موجود و نیز تحقیقات محلی، کارآگاهان به فردی که خواستگار دختر جوان بود، مظنون شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ صفایی گفت: متهم به قتل در ابتدا منکر حقایق شد، اما در مقابل ادله و شواهد موجود به‌ناچار لب به اعتراف گشود و اقرار کرد به علت اختلافات با مقتول، مریم را به قتل رسانده و پس از سوزاندن پیکرش در اطراف فردیس، وی را در همان محل دفن کرده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از اعترافات متهم با حضور بازپرس ویژه محل دفن، گودبرداری و سپس جسد کشف‌شده برای شناسایی خانواده مقتول به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در روز‌های گذشته شایعات زیادی در خصوص به قتل رسیدن دختر جوان (مریم فرجی) از طریق شبکه‌های معاند در فضای مجازی منتشر شد، این در حالی است که با تحقیقات گسترده پلیس، راز قتل این دختر جوان فاش شد


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین