کد خبر: 187455157
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » جسد دخترم را نمی خواهم!
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، درباره ماجرای خودکشی دختر ۲۰ ساله درحالی ادامه دارد که مادر این دختر تاکنون از پذیرش جسد او خودداری کرده است و بیان می کند: جسد دخترم را هم نمی خواهم!

به گزارش چی 24 به نقل از 598:

به گزارش پایگاه 598 به نقل از روزنامه خراسان: تحقیقات کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، درباره ماجرای خودکشی دختر ۲۰ ساله درحالی ادامه دارد که مادر این دختر تاکنون از پذیرش جسد او خودداری کرده است و بیان می‌کند: جسد دخترم را هم نمی‌خواهم!

اوایل بامداد بیست و یکم تیر، درحالی که قاضی ویژه قتل عمد، از ساعت‌ها قبل رسیدگی به سه پرونده مشکوک به جنایت را آغاز کرده بود، ناگهان خبر کشف جسد دختر ۲۰ ساله در آسانسور یک مجتمع مسکونی نیز به این پرونده‌ها افزوده شد و قاضی احمدی نژاد را به بولوار هاشمیه مشهد کشاند. تحقیقات شبانه بازپرس شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد نشان داد: دختر جوان که با چند پسر در پارک آشنا شده بود به لانه مجردی آن‌ها در یک واحد آپارتمانی رفته است، اما باز هم چگونگی مرگ وی داخل آسانسور به معمای پیچیده‌ای تبدیل شد که قطعات پازل آن به هم ریخته بود.


گزارش خراسان حاکی است، پیگیری‌های پلیسی که با دستورات شبانه قاضی علی اکبر احمدی نژاد همراه بود به بازداشت دو پسر غریبه‌ای انجامید که دختر جوان را به لانه مجردی کشانده بودند. این دو مظنون در اعترافات خود بیان کردند که حال دختر ۲۰ ساله وخیم بود به همین دلیل ما خیلی ترسیده بودیم و قصد داشتیم او را به بیمارستان یا حاشیه خیابان برسانیم، ولی آن دختر داخل آسانسور جان سپرد. ادامه بررسی‌ها به سرنخی رسید که نشان می‌داد دختر جوان به همراه دختر یکی از بستگانش و از شهر دیگری به مشهد آمده است بنابراین تحقیقات برای شناسایی هویت وی در حالی ادامه یافت که از دختر دیگر خبری نبود. به گزارش خراسان، جسد این دختر که کفش‌های ساق دار طرح کتانی به پا داشت برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت، ولی تحقیقات اولیه مقام قضایی بیانگر آن بود که دختر ۲۰ ساله با خوردن مقداری قرص و قبل از رفتن به منزل مسکونی مذکور دست به خودکشی زده است بنابراین بررسی شماره تلفن‌های گوشی هوشمند دختر جوان آغاز شد تا این که کارآگاهان به شماره مادر این دختر که نام مستعار «دنیا» را با خود یدک می‌کشید، دست یافتند. وقتی کارآگاهان اداره جنایی با مادر او تماس گرفتند و سعی کردند ماجرای مرگ «دنیا» را به گونه‌ای بیان کنند که زن میان سال دچار شوک نشود، او از آن سوی خط گفت: دخترم مرده! کارآگاه پرسید: چرا چنین تصوری داری؟ زن میان سال ادامه داد: او از یک سال قبل و با این بهانه که می‌خواهد در مشهد کار کند، از خراسان شمالی به مشهد رفت، ولی از چند روز قبل حتی پاسخ تماس هایم را نیز نمی‌داد!


گزارش خراسان حاکی است، در همین حال کارآگاهان از وی خواستند تا برای طی مراحل قانونی و تحویل جسد دخترش به مشهد بیاید، اما آن زن ادامه داد: ۱۵ سال قبل از همسرم طلاق گرفتم و با فرد دیگری ازدواج کردم، اما همسر اولم نیز فوت کرده است و من هم جسد دخترم را نمی‌خواهم، خودتان هر طوری که امکان دارد پیکرش را دفن کنید! شناسنامه و کارت ملی او نیز همراه خودش بود و ناپدری او نمی‌تواند به مشهد بیاید! گزارش خراسان حاکی است، تحقیقات درباره ماجرای مرگ مشکوک این دختر جوان درحالی از سوی کارآگاهان و با صدور دستورات ویژه قضایی ادامه دارد که بررسی پیامک‌های ارسالی از سوی دختر جوان نیز نشان می‌دهد او با خوردن قرص دست به خودکشی زده است!


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین