کد خبر: 187455224
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » دلیل غیبت «پویول» در برنامه فردوسی پور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
از سوی یک مقام مسئول؛

یک مقام مسئول در شبکه سوم تلویزیون در مورد دلیل غیبت کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال اسپانیا در برنامه ویژه جام جهانی توضیح داد.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598، برنامه «حالا خورشید» در نوبت عصر دیروز یکشنبه ۲۴ تیرماه با حضور ناصر کریمان مدیر گروه اجتماعی شبکه سه سیما روی آنتن رفت که طی آن به ابهاماتی در مورد حضور پویول و ممنوع التصویری حمید استیلی مطرح شد. 

کریمان که به عنوان نماینده شبکه سه در این برنامه حضور یافته بود درباره جلوگیری از حضور پویول کاپیتان تیم ملی اسپانیا و اینکه موهای بلندش مانع حضورش شده است، تصریح کرد: فکر می کنید بحث های ظاهری اینقدر مهم است؟ آیا دغدغه ما موی پویول است؟

وی همچنین در پاسخ به پرسش رشیدپور درباره تتوی این بازیکن اظهار کرد: مگر نمی شد با قاب بندی این مساله را درست کرد؟ من فکر می کنم این موضوع دچار حاشیه سازی رسانه ای شد.

کریمان درباره دلیل اصلی این مساله اظهار کرد: خود شما هم در برنامه مساله ارز و اقتصاد را پیگیری می کنید و با توجه به مشکلات معیشتی مردم در این روزها و رقم هایی که بابت حضور پویول در برنامه مطرح شد ما فکر کردیم که آیا صلاح است او به برنامه دعوت شود یا خیر. 

وی با بیان اینکه میرباقری معاون سیما نیز همان زمان توضیحاتی را ارایه کرد، افزود: اعداد و ارقامی بابت دعوت از پویول به برنامه مطرح شد که ما با وضعیت اقتصادی حال حاضر فکر کردیم شاید به مصلحت نباشد او در برنامه حضور یابد. البته من از عادل فردوسی پور تشکر می کنم و تلاش های زیادی هم در این یک ماه انجام داد و رضایتمندی مخاطبان را بدست آورد و با اقبال بسیار خوبی مواجه شد. شما تهیه کنندگان به دنبال این هستید که بهترین برنامه را بسازید.

در بخش دیگر از این برنامه رشیدپور درباره ممنوع التصویری حمید استیلی سوال که در جریان سفر او به مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه رخ داده بود و وی با یکی از شبکه های خارجی مصاحبه کرده بود.

کریمان در پاسخ به این موضوع گفت: این موضوع هم تقصیر فضای مجازی بود چه کسی گفته او ممنوع التصویر است؟ بچه های شبکه ورزش می توانند بگویند که آیا او ممنوع التصویر بود یا نه؟ به طور کلی باید بگویم که کار تهیه کنندگی یک برنامه کار سختی است چرا که  ممکن است یکی از آنها با دیدن چنین مصاحبه ای اینطور استنباط کنند که اگر کسی با شبکه خارجی مصاحبه کند ممنوع التصویر می شود.

رشیدپور در این بخش حمید استیلی را روی آنتن آورد و از او پرسید که چه کسی به شما گفت ممنوع التصویر هستید؟

استیلی در پاسخ به این پرسش گفت: ما در روسیه بودیم و بعد از بازی اول ایران بیرون از استادیوم گزارشگری از سوی شبکه من و تو آمد و با من درباره فوتبال مصاحبه کرد پس از این مصاحبه ما به هتلی آمدیم که اتفاقا بچه های تیم ملی هم در آنجا بودند در آنجا آقای میثاقی گزارشگر برنامه شبکه سه را دیدم اما او هیچ مصاحبه ای با من نکرد به همین دلیل یکی از بچه ها از او پرسید که چرا با ما مصاحبه نمی کنید؟. طبق آنچه که دوستم به من گفت آقای میثاقی به او گفته بود به خاطر مصاحبه ای که با  شبکه من و تو داشته ام آنها نمی توانند با من مصاحبه کنند البته من به شخصه با میثاقی صحبت نکردم و از او نپرسیدم که ممنوع التصویر هستم یا نه.

استیلی ادامه داد: سپس ما به ایران آمدیم و بعد از ورودم به ایران شبکه های ایرانی با من مصاحبه کردند اما به یاد دارم که در برنامه ای که در منطقه نازی آباد یکی از گزارشگران به بچه های ما گفته بودند من ممنوع التصویر هستم البته به نظرم در اینجا سلیقه اعمال شده بود با همه این اوصاف من روز گذشته ۲۳ تیرماه به شبکه ورزش رفته بودم با این وجود از پیگیری های مردم و شما تشکر می کنم.

سپس کریمان درباره این موضوع بیان کرد: همان زمان روابط عمومی سازمان موضع گرفت و توضیح داد ولی گویا به شایعه بیشتر توجه می شود.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین