کد خبر: 187455240
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سایت های خبری » 598 » آقای بازیگر در لباس روحانیت +عکس
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

بازیگر سریال `ستایش ۳` گفت: برای من نقش یک روحانی تجربه ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت دارد، با چنین نقش سختی خودم را محک بزنم و ببینم به قول معروف چند مرده حلاجم.

به گزارش چی 24 به نقل از 598:
به گزارش پایگاه 598 به نقل از میزان: بازیگر سریال "ستایش ۳" گفت: برای من نقش یک روحانی تجربه‌ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت دارد، با چنین نقش سختی خودم را محک بزنم و ببینم به قول معروف چند مرده حلاجم.
فرهاد جم بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص حضورش در سریال "ستایش ۳" در نقش یک روحانی گفت: من پیشتر در یک فیلم کوتاه نقش روحانی را بازی کرده بودم، اما به صورت جدی و بلند مدت نخستین مرتبه‌ای است که در نقش شخصیت یک روحانی ظاهر شده ام.

وی سختی‌های بازی در نقش یک روحانی را اینگونه تشریح کرد: برای من این نقش تجربه‌ای جدید بود و ترجیح دادم با توجه به اهمیت و جایگاهی که روحانیت دارد، با چنین نقش سختی خودم را محک بزنم و ببینم به قول معروف چند مرده حلاجم.

بازیگران سریال همسران در همین راستا ادامه داد: هنوز بازی من به صورت جدی در سریال ستایش شروع نشده و تنها یک جلسه در خدمت دوستان بوده ام. عمده بازی من در سریال ستایش هنوز باقی مانده است. من به صورت مستمر حداقل ۱۵ روز در این پروژه بازی خواهم داشت که حال باید دید از چه زمانی دقیقاً آغاز می‌شود.

وی چگونگی رسیدن به نقشش در سریال ستایش را اینگونه توضیح داد: من برای رسیدن به این نقش به خاطرات محل قدیمی خودمان و خاطراتی که از مسجد آن در ذهنم بود رجوع کردم. تلاش کردم با توجه به مشاهداتی که از روحانی محلمان داشتم به این نقش نزدیک شوم.

بازیگر سریال "آسمان من"درباره نحوه همکاری با سعید سهیلی ادامه داد: وقتی من برای اولین بار فیلمنامه ستایش ۳ را خواندم به خودم گفتم که چقدر خوب نوشته شده است. احساس کردم که این سریال رشد بی نظیری داشته و غیر از موضوع انتقام و ادامه ستایش ۲ بخش‌هایی به سری سوم اضافه شده که مخاطب را شگفت زده می‌کند.

جم در خصوص پیش بینی خود از موفقیت سریال ستایش ۳ خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم در مورد موفقیت ستایش قضاوت کنم، اما مطمئنم که تمام گروه با تمام قوا تلاش می‌کنند تا این اثر از نگاه مخاطبان به موفقیت برسد.


برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین