کد خبر: 187456515
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » اقتصادی » بازار خبر » هیچگونه قطعی برق در دو روز گذشته نداشتیم/اطلاع رسانی قطعی برق از طریق پیامک
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون هماهنگی توزیع توانیر:

سخنگوی صنعت برق کشور با اشاره به اینکه در دو روز گذشته هیچگونه قطعی برق در کشور نداشتیم، گفت: اگر مردم همچنان صرفه جویی کنند، این محدودیت ها کاهش پیدا می کند.

به گزارش چی 24 به نقل از بازار خبر:

به گزارش بازارخبر محمودرضا حقی فام معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر و سخنگوی صنعت برق ایران در خصوص اعمال محدودیت های احتمالی برق در روزهای گذشته اظهار کرد: با توجه به کاهش مصرف برق در روزهای پنجشنبه و جمعه هیچگونه اعلامی مبنی بر قطع برق به مردم نداشتیم.

وی افزود: همانطور که قبلاً گفته شد، شرکت مدیریت شبکه برق ایران برای اعلام قطع برق از روز قبل وضعیت دما و بار را می سنجد و بر اساس پیش بینی خود برای روز بعد، اعلام قطعی یا عدم قطعی برق را خواهد داشت که در این زمینه هم شرکت های توزیع موظف به اطلاع رسانی به مردم عزیزمان در صورت قطع برق هستند.

حقی فام در پاسخ به این سوال که قطعی برق چگونه به مردم اعلام می شود، مطرح کرد: به شرکت های توزیع ابلاغ شده است که از سه طریق اعلام قطعی برق را از روز قبل به مردم داشته باشند.

سخنگوی صنعت برق کشور ادامه داد: قرار شد که این اعلام، یکی بر اساس اطلاع رسانی در سایت خود شرکت های توزیع و دیگری هماهنگی با رسانه های گروهی و در مرتبه سوم از طریق پیامک و تلفن نیزمردم را مطلع کنند.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیردر انتهای سخنان خود با تاکید مجدد از مردم خواست که در مصرف برق صرفه جویی کنند تا تابستان امسال بدون بحران سپری شود و این محدودیت ها بسیار کاهش پیدا کند.

انتهای پیام/

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین