کد خبر: 187456522
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » شعبه اقماری تامین اجتماعی مهر شهر خراسان جنوبی افتتاح شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به مناسبت ٢٥ تیرماه روز تامین اجتماعی شعبه اقماری مهر شهر در بیرجند با حضور مسئولان استانی افتتاح شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، مجید درویشی، مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی در این مراسم اظهارکرد: در شهر بیرجند به ۵۶ هزار نفر از بیمه شدگان خدمات ارائه می شود.
درویشی با بیان اینکه خدمات بیمه ای به جمعیتی بالغ بر ۱۳۰ هزار نفر (با احتساب افراد تبعی تحت پوشش) توسط دو شعبه در بیرجند انجام می شود، گفت: یکی از این شعبه ها از سال ۱۳۶۰ فعالیت داشته و شعبه دوم را در سال ۹۲ به بهره برداری رساندیم.
وی ادامه داد: بر طبق نیاز سنجی های انجام شده و با توجه به بافت شهری که عده زیادی از جمعیت کارگری استان در منطقه شمال شهر بیرجند زندگی می کنند و برای گرفتن خدمات باید مسافت طولانی را  به منطقه سجادشهر طی می کردند، با موافقت مدیرعامل سازمان شعبه اقماری تامین اجتماعی در منطقه شمال شهر راه اندازی شد.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی با بیان اینکه راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در منطقه شمال شهر نیز به تصویب رسیده است و در مرحله تملک زمین هستیم، گفت: در نظر داریم در کنار این درمانگاه ساختمان اداری برای ارائه بهتر و مطلوب تر خدمات بیمه ای نیز راه اندازی کنیم.
وی بیان داشت: تمامی خدمات بیمه ای که در شعب اصلی تامین اجتماعی ارائه می شود در شعبه اقماری قابل ارائه است.
درویشی در خصوص الکترونیکی شدن پرونده های بیمه شدگان نیز گفت: این طرح به طور کامل در شعب استان به جز شعبه یک بیرجند اجرا شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین