کد خبر: 187456524
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » افتتاح کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان منوجان
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با حضور نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل تامین اجتماعی این استان، کانون بازنشستگان تامین اجتماعی منوجان افتتاح شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیر کل تامین اجتماعی استان کرمان در مراسم گرامیداشت هفته تامین اجتماعی و افتتاح کانون بازنشستگان در شهرستان منوجان ضمن تبریک ایام دهه کرامت و هفته تامین اجتماعی از حضور در جمع مردم جنوبی ترین شهرستان استان اظهار خرسندی کرد و افزود: تامین اجتماعی بزرگترین سازمان بیمه ای کشور با ضریب پوشش بیمه ای بالای 50 درصد توانسته است با پرداخت ماهیانه بیش از 6700 میلیارد تومان به موقع به تعهدات خود در قبال شرکای اجتماعی عمل کند.
علی حسینی با اشاره به تفاوت پوشش بیمه ای در شهرستانهای جنوبی و شمال استان کرمان خاطر نشان کرد: در راستای ترویج فرهنگ بیمه ای و دسترسی آسان مردم به خدمات تامین اجتماعی شعب اقماری در شهرستانهای قلعه گنج ، رودبار جنوب و عنبرآباد راه اندازی شد و مجوز شعبه اقماری فاریاب اخذ شده است.
وی تولید سازمان تامین اجتماعی را منفعت اجتماعی عنوان و تصریح کرد: هر جا ضریب پوشش بیمه ای بالاتر باشد امنیت اجتماعی نیز بالاتر است و این موضوع سطح رفاه، آسایش و آرامش مردم کمک می کند.
حسینی مبلغ پرداختی تعهدات سازمان تامین اجتماعی در شهرستان منوجان را در سال گذشته بیش از 17 میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: سازمان تامین اجتماعی با حضور در کارگاهها بعنوان چتر حمایتی بیمه ای دغدغه حال و آینده کارگران را برطرف می کند و نیروی کار با آسایش و امید به آینده به توسعه فعالیت های تولیدی و اقتصادی ادامه می دهد.
مدیر کل تامین اجتماعی کرمان با اشاره به خدمات غیر حضوری این سازمان تصریح کرد : تمام این خدمات در راستای حفظ حقوق بیمه شدگان، کارفرمایان و بیمه شدگان انجام شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین