کد خبر: 187456525
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » سازمان تامین اجتماعی 210 برنامه عملیاتی را اجرا می کند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

مدیر کل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با رادیو ایران به مناسبت روز تامین اجتماعی خدمات این سازمان را تشریح کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حسین امیری گنجه در این گفتگوی رادیویی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی 210 برنامه عملیاتی دارد، گفت: این سازمان مشتری مداری را مورد توجه قرار داده و از این رو برنامه های متعددی را در جهت ارتقای کمی و کیفی خدمات در دستور کار دارد.
وی در پاسخ به سئوال گوینده رادیو در خصوص خدمات درمانی تامین اجتماعی اظهار داشت: این سازمان به دو شیوه خدمات درمانی( مستقیم و غیرمستقیم) را به بیمه شدگان ارائه می دهد. زمانی که بیمه شدگان به مراکز ملکی این سازمان در سراسر کشور مراجعه کنند خدمات به صورت رایگان به آنها ارائه می شود.
دکتر امیری گنجه افزود:  همچنین بیمه شدگان می توانند به مراکز طرف قرارداد سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنند و خدمات موردنیاز خود را در قبال پرداخت فرانشیز دریافت کنند.
وی اظهار داشت: ارتقای هتلینگ بیمارستان های تامین اجتماعی یکی از برنامه های مهم این سازمان است که با هدف بهسازی و نوسازی محیط و اصلاح فرایندها در مراکز درمانی این سازمان اجرا شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین