کد خبر: 187456526
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی با نماینده مجلس شورای اسلامی دیدارکرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به مناسبت هفته تامین اجتماعی مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی با مهندس اکبری نماینده مردم بجنورد،مانه و سملقان،گرمه و جاجرم و رازوجرگلان در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش ادره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد علی عباس زاده وحید دراین دیدار ضمن تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی از زحمات مهندس اکبری و پیگیری ایشان در مسائل مرتبط با حوزه تامین اجتماعی قدردانی کرد.
وی به تشریح گزارشی در خصوص آخرین وضعیت سازمان تامین اجتماعی در استان خراسان شمالی پرداخت و بر لزوم تعامل بیشتر سازمان با نمایندگان مجلس تاکید کرد.
در ادامه مهندس اکبری نماینده 5 شهرستان استان خراسان شمالی با تبریک فرارسیدن هفته تامین اجتماعی به مدیران و کارکنان این سازمان از خدمات مطلوب و پیگیری های مجدانه مدیران تامین اجتماعی در استان خراسان شمالی تقدیر و تشکر کرد.
وی سازمان تامین اجتماعی را سازمانی خدمات رسان به مردم دانست و اظهار داشت: به منظور شناخت و آگاهی بیشتر مردم از خدمات و مزایای تامین اجتماعی نیازمند همراهی و حمایت بیشتر دستگاه ها و مسئولان و حتی مردم از سازمان است.
گفتنی است در این دیدار مدیر کل و مدیر درمان تامین اجتماعی استان و تعدادی  از مدیران تامین اجتماعی  شهرستان بجنورد نیز حضور داشتند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین