کد خبر: 187456527
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » تامین اجتماعی نقش موثری دراشتغال زایی دارد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
استاندارخراسان شمالی:

استاندار خراسان شمالی به اجرای طرح پنل های خورشیدی دراستان با اهداف اشتغال زایی اقشار متوسط جامعه اشاره کرد وگفت: سازمان تامین اجتماعی نیز می تواند با تحت پوشش قرار دادن جمعیت تحت پوشش خود در بخش مستمری بگیران دراین طرح نقش موثری در اشتغال زایی این قشر داشته باشد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ، محمد رضا صالحی در دیداربا مدیرکل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی به مناسبت هفته تامین اجتماعی ،مهمترین کار دستگاههای اجرایی  به ویژه سازمان تامین اجتماعی در شرایط امروز را ترویج و تقویت روحیه نشاط وشادی و امید  در جامعه اعلام کرد.
صالحی با تاکید بر تعامل و همکاری دستگاه ها با یکدیگر و مردم  گفت: خوشبختانه سازمان تامین اجتماعی طی تعامل خوب با مردم و دستگاه ها از میزان رضایتمندی بالایی در سطح جامعه برخوردار است.
استاندار خراسان شمالی در بخش دیگر سخنان خود به اجرای طرح پنل های خورشیدی دراستان به صورت پایلوت اشاره کرد وگفت: هم اکنون این طرح از سوی کمیته امداد خراسان شمالی و بانک رفاه با کارخانه ساخت پنل های خورشیدی برای اشتغالزایی مددجویان انعقاد قرارداد شده است.

صالحی افزود: براین اساس استانداری خراسان شمالی پیشنهاد می دهد سازمان تامین اجتماعی استان نیز با اجرای این طرح  مستمری بگیران  تامین اجتماعی استان را از مزایای این طرح بهره مند سازد تا منجر به اشتغال زایی قشر عظیمی از اقشار متوسط جامعه و بیمه شدگان و مستمری بگیران  شود.
وی ادامه داد: دراین خصوص استانداری خراسان شمالی حمایت های لازم از سازمان تامین اجتماعی  انجام خواهد داد.
استاندار خراسان شمالی همچنین بر افزایش سهمیه بیمه قالیبافان  تامین اجتماعی دراستان تاکید وبیان داشت: لازم است اداره کل تامین اجتماعی استان پیگیری لازم در این خصوص را بعمل آورد.
مدیرکل تامین اجتماعی خراسان شمالی نیز دراین دیدار از همکاری و تعامل خوب استانداری با اداره کل تامین اجتماعی استان قدردانی کرد.
محمد علی عباس زاده وحید اشاره ای به فعالیت های اداره کل تامین اجتماعی استان پرداخت و جمعیت کل بیمه شدگان استان را بیش از 110 هزار بیمه شده و حدود 14 هزار مستمری بگیر و بازنشسته اعلام کرد.
وی از سازمان تامین اجتماعی به عنوان بزرگترین سازمان خدمات رسان بیمه ای  در سطح کشور یادکرد و برضرورت ترویج فرهنگ بیمه ای و آشنایی با خدمات تامین اجتماعی برای مردم تاکید کرد.
 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین