کد خبر: 187456528
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » شعبه اقماری تامین اجتماعی بهادران آغاز به کار کرد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

با حضور مسئولین منطقه و در راستای ارائه خدمات هرچه مطلوبتر به مخاطبان، شعبه اقماری تامین اجتماعی بهادران شهرستان مهریز همزمان با ٢٥ تیرماه افتتاح شد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، همزمان با ٢٥ تیرماه روز تامین اجتماعی و با حضور رستگاری فرماندار شهرستان مهریز،صابری مدیر کل تامین اجتماعی یزد و سایر مقامات ومسئولین محلی، شعبه اقماری  تامین اجتماعی دهستان بهادران افتتاح گردید.

در این مراسم امام جمعه بهادران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات تامین اجتماعی در استان یزد و سایر مسئولین خدمت را امری خیر و پسندیده توصیف کرد که به جز رضایت الهی نمی توان گزینه دیگری برای آن متصور شد.

رستگاری فرماندار شهرستان مهریز نیز با تبریک گرامیداشت این روز گفت : افتتاح این شعبه اقماری و تقارن آن با روز تامین اجتماعی را به فال نیک می گیریم وامیدواریم با ارائه خدمات شاهد رضایتمندی مردم منطقه باشیم .

در جریان این مراسم صابری مدیر کل تامین اجتاعی استان یزد نیز به شرکای اجتماعی سازمان بالاخص بیمه شدگان ومستمری بگیران که صاحبان واقعی تامین اجتماعی هستند روز تامین اجتماعی را تبریک گفت و خاطرنشان کرد: یقین داریم افتتاح این شعبه باعث کاهش رفت وآمدها به شعبه مادر یا همان شعبه مهریز خواهد شد که از عواید آن هم مردم و هم سازمان بهره مند می شوند.

شایان ذکر است دهستان بهادران در ٩٥ کیلو متری مسیر مواصلاتی یزد کرمان واقع گردیده است و تا مهریز به عنوان مرکز شهرستان ٦٥ کیلومتر فاصله دارد و قریب به ٤٠٠٠ نفر در این منطقه تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین