کد خبر: 187456529
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » افزایش آگاهی عمومی نسبت به تامین اجتماعی با فرهنگ سازی و برقراری ارتباط سازنده با جامعه انجام می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:

مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: باید تلاش بیشتری در زمینه فرهنگ سازی و برقراری ارتباط سازنده این سازمان با جامعه انجام شود تا آگاهی عمومی نسبت به تامین اجتماعی افزایش یابد.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

 سعید حسینی در مصاحبه تلفنی با برنامه کافه نیمروز رادیو فرهنگ به مناسبت روز تأمین اجتماعی اظهار داشت: در بخش فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی کارها و فعالیت های زیادی در راستای ماموریت اصلی این سازمان که ارائه خدمات بیمه ای و درمانی است انجام می شود.

وی با اشاره به جامعه گسترده مخاطبان سازمان تأمین اجتماعی و خدمات متنوع این سازمان، گفت: ظرفیت و پتانسیل وسیعی برای فرهنگ سازی در سازمان تأمین اجتماعی وجود دارد و این سازمان با نیمی از جمعیت کشور در ارتباط است.

مشاور معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سعی کرده ایم در دانشگاه ها و مدارس کشور برای تبیین جایگاه تأمین اجتماعی اقدام و برای گفتمان سازی بیمه و تأمین اجتماعی تلاش کنیم.

حسینی با بیان اینکه دانشجویان و دانش آموزان در آینده کارفرماین و بیمه شدگان تأمین اجتماعی هستند، افزود: برای آشنایی صحیح جامعه با سازمان تأمین اجتماعی بایستی اطلاعات مناسب درباره این سازمان و کارکردهای آن در اختیار اقشار مختلف قرار گیرد.

وی ادامه داد: ازسال گذشته در ٧٠ دانشگاه سمینارهایی برای گفتمان سازی در زمینه تأمین اجتماعی برگزار شده است و بازدیدهای دانش آموزی از مراکز سازمان سراسر کشور نیز به صورت گسترده انجام می شود.

"مصاحبه رادیویی مشاور معاون فرهنگی و اجتماعی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی با برنامه کافه نیمروز - رادیو فرهنگ "

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین