کد خبر: 187456530
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » پیشرفته ترین مرکز MRI در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت رسول اکرم (ص) رشت افتتاح شد
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پیشرفته ترین مرکز MRI استان گیلان در بیمارستان تامین اجتماعی حضرت رسول اکرم (ص) رشت، همزمان با 25 تیرماه روز تامین اجتماعی و با اعتباری بالغ بر 100 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر محمدحسین شهدی نژاد این دستگاه را پیشرفته ترین دستگاه  5/ 1 تسلا ساخت شرکت زیمنس برشمرد و افزود: این دستگاه استرس و نگرانی بیماران را بسیارکاهش می دهد.
دکتر شهدی نژاد رضایتمندی بسیار بالای بیمه شدگان را از افتخارات درمان تامین اجتماعی گیلان دانست و افزود: با راه اندازی مرکز MRI بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) رشت، بیمه شدگان تامین اجتماعی می توانند تصویرهای (ام آر آی) خود را به رایگان انجام دهند.
گفتنی است، در ابتدای آیین افتتاح دستگاه MRI بیمارستان حضرت رسول(ص) رشت، دکتر آشوبی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ارتباط خوب این دانشگاه با  سازمان تامین اجتماعی گفت و اظهار داشت: تامین اجتماعی به عنوان یک بازوی توانمند و حامی دانشگاه است و همه با هم در مسیر خدمت رسانی به مردم هستیم.
وی ضمن قدر دانی از تامین اجتماعی در تشکیل پرونده الکترونیک و ارجاع بیمار گفت: دانشگاه به جد پیگیر راه اندازی سیستم ارجاع و تشکیل پرونده الکترونیک در مراکز دانشگاهی تا پایان سال است.


 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین