کد خبر: 187456538
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » رضایت مندی بیمه شدگان ، اولویت سازمان تامین اجتماعی است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد:

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت : رضایت مندی بیمه شدگان ، کارفرمایان و مستمری بگیران ، اولویت کاری در سازمان تامین اجتماعی به شمار می رود .

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، عباس نورمحمدی در نشست خبری به مناسبت ٢٥ تیرماه روز تامین اجتماعی اظهار داشت : تامین اجتماعی به عنوان بزرگ ترین سازمان بیمه گر اجتماعی کشور ، بیش از نیمی از جمعیت کشور را زیر پوشش دارد و خدمات بیمه ای و درمانی متنوعی را به آنان ارایه می کند و تلاش بر این است که این خدمات با کیفیت مطلوب و در سریع ترین زمان ارایه شود .

 وی افزود : در راستای کاهش هزینه ها و رضایت مندی بیمه شدگان و کارفرمایان ، ارایه خدمات به صورت غیرحضوری به طور جدی در سازمان تامین اجتماعی دنبال می شود و طرح های گوناگونی همانند دریافت لیست حق بیمه ، صدور برگ پرداخت ، مشاهده سوابق بیمه ای ، الکترونیکی کردن پرونده ها و حذف پرونده های فیزیکی ، ابلاغ الکترونیکی احکام مطالباتی ،نامنویسی متمرکز کارگاه ، اختصاص شماره تامین اجتماعی (ssn) ، برقراری مستمری به صورت متمرکز و غیرحضوری ، بازرسی کارگاهی الکترونیک ، مشاهده پرونده کارگاهی توسط کارفرما و... از جمله طرح هایی است که در راستای غیرحضوری و الکترونیکی کردن خدمات اجرا شده و یا در حال اجراست .

 نورمحمدی گفت : در حال حاضر بیش از ٣٢٠ هزار نفر از جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند و ماهانه حدود ٢٨٠ میلیارد ریال بابت ارایه تعهدات بلند مدت و کوتاه مدت از قبیل پرداخت مستمری بازنشستگی ، ازکارافتادگی و بازماندگان ، مقرری بیمه بیکاری ، کمک هزینه ازدواج ، حمایت در برابر حوادث و بیماری ها و ... برای آنان هزینه می شود .   

  

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین