کد خبر: 187456542
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » سازمان تامین اجتماعی در حمایت از کالای ایرانی پیشگام است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل در جمع اصحاب رسانه؛

در ششمین روز از هفته تامین اجتماعی نشست خبری مدیران کل و درمان تامین اجتماعی استان اردبیل با اصحاب رسانه برگزار شد .

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سعید بشرخواه مدیر کل تامین اجتماعی استان اردبیل، اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیمه ای را از اهداف برگزاری این نشست برشمرد و افزود: با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی، سازمان تأمین اجتماعی در حمایت از کالای ایرانی پیشگام است .
مدیر کل تأمین اجتماعی استان اردبیل اظهار داشت: این سازمان به عنوان یک جامعه بزرگ در حال فعالیت و ارائه خدمت است و تأثیر زیادی در امنیت سیاسی، اقتصادی و اجتماعی کشور دارد که نشان از اهمیت بالای این سازمان است .
بشرخواه با اشاره به اینکه سازمان تامین اجتماعی کشور ٤٢ میلیون نفر قشر کم درآمد جامعه را تحت پوشش قرار داده است، افزود : اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل در راستای خدمت مطلوب به شرکای اجتماعی سازمان موارد مصرح در قانون سازمان تامین اجتماعی را در حد وسع و توان انجام می دهد.
وی در ادامه سخنان خود سازمان تامین اجتماعی را بزرگترین و اصلی ترین نهاد بیمه ای در کشور دانست و تصریح کرد: چنانچه سازمان تامین اجتماعی استقلال خود را حفظ کند می تواند نقش اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و وظایف و تعهدات خود را به نحوه احسن انجام دهد .
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل خاطرنشان کرد: تامین اجتماعی در کشورهای دیگر از اعتبارات دولت و بودجه عمومی در ارائه خدمات بهره مندمی شود، لیکن در کشور ما علیرغم تصریح اصل ٢٩ قانون اساسی که تامین اجتماعی را، تکلیفی همگانی و بر عهده دولت اعلام داشته، سازمان تامین اجتماعی در نقش یک سازمان بیمه ای اجتماعی وظائفی در جهت تامین منابع با هدف مدیریت مصارف را عهده دار است که در یک بررسی کارشناسی عادلانه کاری سخت و طاقت فرسا در این برهه زمانی است که خوشبختانه با مدیریت مدبرانه و علمی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی، این سازمان توانسته علیرغم مشکلات اقتصادی حاکم با تاب آوری معقول، پایداری تامین اجتماعی را موجب شود.
وی در پایان سخنان خود اظهار داشت: اداره کل تامین اجتماعی استان اردبیل در بخش بیمه ای  با ٢٨٠ نفر نیروی انسانی به ٤٨ درصد جمعیت استان ارائه خدمت می دهد .

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین