کد خبر: 187456550
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سلامت و بهداشت » اخبار تامین » سازمان تامین اجتماعی در فعالیت های اقتصادی بزرگ مقیاس همچون صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها وارد می شود
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
مدیرکل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی:

مدیرکل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه سرمایه گذاری سازمان تامین اجتماعی برای تامین منابع مالی در راستای خدمت رسانی به جامعه تحت پوشش انجام می شود، اظهار داشت: از آنجا که سازمان تامین اجتماعی نباید رقیب بخش خصوصی باشد، در فعالیت های اقتصادی بزرگ مقیاس همچون صنایع پتروشیمی و پالایشگاه ها وارد می شود.

به گزارش چی 24 به نقل از اخبار تامین:

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر حسین امیری گنجه در گفتگوی تلفنی با برنامه روز از نو رادیو اقتصاد به مناسبت هفته تأمین اجتماعی اظهار داشت: تأمین اجتماعی سازمانی اجتماعی و اقتصادی است که نیمی از جمعیت کشور از خدمات این سازمان استفاده می کنند.

وی در ادامه به تشریح ابعاد اقتصادی فعالیت های سازمان تأمین اجتماعی پرداخت و گفت: سازمان تأمین اجتماعی تمامی مولفه ها و کارکرد های یک سازمان اقتصادی را داراست و تأمین منابع و مدیریت مصارف بسیار بالایی در این سازمان صورت می گیرد.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی افزود: سازمان تأمین اجتماعی ماهیانه 6700 میلیارد تومان برای خدمت رسانی به جامعه تحت پوشش هزینه می کند و منابع مالی مورد نیاز برای ارائه خدمات این سازمان نیز در درون همین مجموعه و با همکاری شرکای اجتماعی وصول می شود.

دکتر امیری گنجه با بیان اینکه تأمین اجتماعی حقی همگانی و تکلیفی بر عهده دولت ها است، گفت: در روز تأمین اجتماعی بازنشستگان و بیمه شدگان که چشم امید به این سازمان دوخته اند بایستی با اعتماد و آرامش از تضمین خدمت رسانی این سازمان در روزهای سخت زندگی خود همچون دوران بیماری و سالمندی اطمینان خاطر داشته باشند.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی اقتصادی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی در پاسخ به سوالی درباره بیمه تکمیلی و پرداخت وام به بازنشستگان، اظهار داشت: سازمان تأمین اجتماعی افتخار می کند که خدمات این سازمان با مشارکت شرکای اجتماعی ارائه می شود و نمایندگان جامعه شریف بازنشستگان در کانون های بازنشستگی بر این بخش از خدمات سازمان نظارت دارند.

دکتر امیری گنجه افزود: درباره بیمه تکمیلی بازنشستگان جلساتی برای انتخاب بیمه گذار برگزار شده و با برنامه ریزی های صورت گرفته بهترین خدمات به بازنشستگان ارائه می شود. پرداخت وام به بازنشستگان نیز با همکاری کانون های بازنشستگی انجام می شود.

  مصاحبه رادیویی مدیرکل دفتر برنامه ریزی اقتصادی به مناسبت هفته تأمین اجتماعی با مجله اقتصادی نمودار - رادیو ایران

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین