کد خبر: 187456810
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 تير 1397
خانه » سایت های خبری » آفتاب نيوز » پاسخ فرزند مشایخی به شایعات وخامت حال پدرش
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

فرزند `جمشید مشایخی` گفت: پدر من اصلاً مدیر برنامه ندارد. پدر سالهاست که فعالیت چندان زیادی ندارد که نیازی به مدیر برنامه باشد. اگر فردی چندین بار به دیدار او آمده و یا برای چند مراسم برخی مقدمات را فراهم کرده که نباید اسمش را مدیر برنامه بگذاریم.

به گزارش چی 24 به نقل از آفتاب نيوز: آفتاب‌‌نیوز :
سام مشایخی فرزند "جمشید مشایخی" بازیگر پیشکسوت سینمای ایران درخصوص اخبار منتشر شده مبنی بر اوضاع بد جسمانی پدرش گفت: من تمامی این اخبار را توسط هر شخصی منتشر شده کاملاً تکذیب می‌کنم، زیرا خوشبختانه حال پدر خوب است.

وی در همین راستا افزود: پدر دو عمل بسیار سخت را پشت سر گذاشته و قطعاً با توجه به سن وی روند بهبود کندتر پیش می‌رود که این اتفاق کاملاً طبیعی است، اما اینطور نیست که برداشت کنیم حال عمومی پدر مساعد نیست.

فرزند جمشید مشایخی با اشاره به روند مثبت درمان پدر تاکید کرد: خوشبختانه جراحی‌هایی که روی پدر صورت گرفته بسیار موفقیت آمیز بوده است. پزشکان حتی پدر را برای لحظاتی راه بردند و پس از آن غذای سبکی هم به وی داده شد. وی خوشبختانه مراحل درمان را سپری می‌کند و وضعیت عمومی اش نیز در حال بهبود است.

وی درخصوص اخبار منتشر شده توسط مدیر برنامه‌های جمشید مشایخی اضافه کرد: پدر من اصلاً مدیر برنامه ندارد. پدر سالهاست که فعالیت چندان زیادی ندارد که نیازی به مدیر برنامه باشد. اگر فردی چندین بار به دیدار او آمده و یا برای چند مراسم برخی مقدمات را فراهم کرده که نباید اسمش را مدیر برنامه بگذاریم. به طور قطعی اعلام می‌کنم که پدر هیچ مدیر برنامه‌ای ندارد و در جریان درمان وی تنها من به همراه مادر و دوستمان آقای مهدوی با رسانه‌ها در ارتباط بوده ایم.

فرزند بازیگر پیشکسوت سینمای ایران ادامه داد: متاسفانه برخی تا آبروی پدر را نبرند دست از کار نمی‌کشند. من نمی‌دانم چرا و به چه دلیل اخباری مبنی بر وضعیت بد جسمانی پدر منتشر می‌شود. این حرف‌ها و خبر‌ها خیلی رفتار بدی است و من متاسفم از وضعی که برخی برای یک بازیگر پیشکسوت و مردمی ایجاد می‌کنند.

سام مشایخی درباره زمان ترخیص پدرش افزود: پدر حداقل باید تا اوایل هفته آینده باید در بیمارستان تحت نظر باشد، زیرا با توجه به شرایط جسمی و سنی وی خانه محل مناسبی برای ادامه روند درمان نیست.

وی درباره احتمال انتقال جمشید مشایخی به بخش اذعان کرد: ما ترجیح دادیم این روند درمان در محیط آی سی یو طی شود، زیرا بخش مشکلات خاص خود را دارد. به عنوان مثال دوستان زیادی از روی محبتشان به ملاقات پدر می‌آیند و پدر نیز به رسم ادب می‌خواهد با آن‌ها صحبت کند که این اتفاق در حال حاضر با توجه به ضعف جسمانی برای پدر مناسب نیست.

مشایخی خاطرنشان کرد: پدر خوشبختانه روند درمان را به خوبی سپری می‌کند، جراحی‌ها موفق بوده و هر خبری به غیر از این از دهان هر فردی منتشر شود دروغ محض است.

منبع: میزان

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین