کد خبر: 187459094
تاریخ انتشار: سه شنبه 26 تير 1397
خانه » خبر گزاری ها » ایرنا » 5 نماینده کشتی فرنگی ایران به فینال راه یافتند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
معاون وزیر علوم:

تهران -ایرنا - پنج نماینده کشتی فرنگی ایران در هر پنج وزن اول رقابت های قهرمانی جوانان آسیا در دهلی نو، به دیدار پایانی راه یافتند.

به گزارش چی 24 به نقل از ایرنا:

به گزارش ایرنا، رقابت های کشتی فرنگی و آزاد قهرمانی جوانان آسیا از امروز (سه شنبه) در دهلی نو آغاز شده است که نتایج کشتی گیران ایران به این شرح است:
در وزن 55 کیلوگرم «پویا ناصر پور» پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف «جائه آنگ» از کره جنوبی رفت و با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید. ناصر پور در گام بعدی و در مرحله نیمه نهایی «بورونوف» از قزقیزستان را 8 بر صفر شکست داد و به دیدار نهایی راه یافت. حریف او در فینال ویجی از هندوستان است.
در وزن 63 کیلوگرم «بهرام معروف خانی» پس از استراحت در دور نخست« آسیبمایف» از قزاقستان را 10بر صفر شکست داد. معروف خانی در مرحله نیمه نهایی 7 بر 4 از سد «تازایف» از ترکمنستان گذشت و فینالیست شد. او در کشتی پایانی برای کسب مدال طلا به مصاف «کامول کوزیف» از ازبکستان می رود.
در وزن 77 کیلوگرم «شایان عفیفی» پس از استراحت در دور نخست در دور بعد به مصاف« بیک توردیف» از قرقیزستان رفت و حریف خود را 4 بر صفر شکست داد و گام به مرحله نیمه نهایی گذاشت. عفیفی در این مرحله «یاماساکی» از ژاپن را 10بر صفر شکست داد و به فینال راه پیدا کرد. عفیفی در فینال مقابل ساجان از هندوستان مبارزه خواهد کرد.
در وزن 87 کیلوگرم «محمدمهدی ساروی» پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل «تویومورا» از ژاپن در حالی که 4 بر صفر جلو بود حریف خود را ضربه فنی کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل «کومار سونیل» از هند به پیروزی 9 بر صفر رسید و به فینال راه یافت.
در وزن 130 کیلوگرم «امین میرزازاده »پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با «ساونکوف» از قزاقستان روبرو شد و حریف خود را با حساب 2-1 مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی رسید. وی در این مرحله «لیانگ» از چین را 8 بر صفر شکست داد و فینالیست شد. وی در دیدار نهایی به مصاف «آریان پانوار» از هند می رود.
رقابت های فینال اوزان فوق عصر امروز سه شنبه و رقابت های پنج وزن دوم فردا چهارشنبه برگزار می شود.
این مسابقات تا 31 تیر ماه ادامه دارد.
ورزشی**1528**1597

انتهای پیام /*

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین