کد خبر: 18768911
تاریخ انتشار: چهارشنبه 09 دي 1394
خانه » سایت های خبری » ملت ایران » عنایتی: در عمرم داور را فریب نداده ام
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

رضا عنایتی کاپیتان سیاه جامگان معتقد است که داور می بایست به جای گل خطای پنالتی می گرفت و فخرالدینی را هم از بازی اخراج می کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از ملت ایران:

رضا عنایتی کاپیتان سیاه جامگان معتقد است که داور می بایست به جای گل خطای پنالتی می گرفت و فخرالدینی را هم از بازی اخراج می کرد. عنایتی گفت: من فکر می کنم باید بیشتر از اینکه در سیاه جامگان حرف بزنیم، عمل کنیم. به نظر می رسد ما زیاد حرف زده ایم و هر بازی گفتیم که نتیجه می گیریم ولی این اتفاق نیفتاد. الان دیگر باید اتفاقی بیفتد که ما بتوانیم شرایط را تغییر بدهیم و نتیجه بگیرد.

او ادامه داد: خیلی ها می گویند که سیاه جامگان بعد از تغییراتی که داشته خوب فوتبال بازی می کند، ولی خوب بازی کردن کافی نیست و ما باید نتیجه بگیریم. چون به خوب بازی کردن امتیاز نمی دهند. اگر کمی شانس هم همراه ما باشد می توانیم در نیم فصل دوم شرایط را تغییر بدهیم.

عنایتی با اشاره به صحبتهایی که مربوط به درست بودن گلی که او به استقلال می شود، گفت:من نمی دانم چرا در مورد این پل اینقدر بحث می شود. من که البته بعد از گل روی زمین بودم و دقیقا توپ را ندیدم ولی خود وحید هم که بچه دروغگویی نیست گفت توپ کامل از خط رد نشده من هم همین فکر را می کنم ولی من نمی دانم چرا روی گلی که اصلا تاثیری در نتیجه بازی ندارد اینقدر بحث می شود.

وی افزود:همه استقلالی ها معتقد هستند که این توپ باید گل می شد ولی من در آن صحنه از داور بازی گله دارم. چون با خطایی که میلاد فخرالدینی روی پای من کرد درستش این بود که داور خطای پنالتی اعلام کند و به میلاد هم کارت قرمز نشان دهد. پس بهتر است استقلالی ها به جای کالبد شکافی گل بازی خدا را شکر کنند.

کاپیتان سیاه جامگان در مورد بازی هفته هفدهم مقابل استقلال اهواز، اضافه کرد: این دیدار برای هر دو تیم 6 امتیازی است ولی متاسفانه به لطف آقای داورکه به من خیلی لطف داشت و من اصلا نمی دانم چرا به من کارت داشت، سه کارته شدم و نمی توانم در این بازی در زمین باشم. من در عمرم دایوینگ نکردم و در آن صحنه هم قصد فریب داور را نداشتم فقط برای آنکه ترسیدم پایم بپیچد چند متر جلوتر از توپ روی زمین افتادم. بعد هم بلند شدم به کامدار ایراد گرفتم که پرا توپ را دنبال نکرده که داور به من گفت: فریب داور! و به من کارت داد. باور کنید در 16،15 سالی که فوتبال بازی کردم هرگز کسی ندیده که بخواهم داور را فریب بدهم.

او در پایان گفت: من مطمئن هستم که بازیکنان ما حساسیت بازی را حس می کنند و جای من را به خوبی در سیاه جامگان پر می کنند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین