کد خبر: 18843592
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 دي 1394
خانه » حواشی » معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه » دیدار رییس فدراسیون تکواندو ایران با حجت الاسلام نبوی رئیس مرکز تخصصی تبلیغ
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
با محوریت تاکید بر حضور مبلغ دینی در فضای ورزشی

سیدمحمد پولادگر رییس فدارسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با حجّت الاسلام و المسلمین نبوی با رویکرد اهمیّت مسئله اعزام مبلغ دینی و ترویج اخلاق در سطوح مختلف ورزش قهرمانی در معاونت تبلیغ حوزه های علمیه، دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه:

صبح پنجشنبه 3 دی‌ماه 1394 در نشست صمیمانه ای، سیدمحمد پولادگر رییس فدارسیون تکواندو جمهوری اسلامی ایران با حجّت الاسلام نبوی معاون تبلیغ حوزه های علمیه، دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی معاونت تبلیغ و آموزش های کاربردی حوزه های علمیه، در این جلسه که با رویکرد اهمیّت مسئله اعزام مبلغ دینی و ترویج اخلاق در سطوح مختلف ورزش قهرمانی در معاونت تبلیغ برگزار شد، ابتدا ضمن خوش آمد گویی معاون محترم تبلیغ، به آقای پولادگر رییس فدراسیون تکواندو، تعدادی از مدیران معاونت تبلیغ، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های مبلّغان حوزوی و تأکید بر حضور مؤثر مبلّغ دینی در کنار تیم ها و فدراسیون های ورزشی به ارزیابی تبلیغ تخصّصی در فضای ورزش کشور پرداختند.
در ادامه جلسه سید محمد پولادگر ضمن تقدیر و تشکر از همکاری حوزه علمیه و مدیران مجموعه معاونت تبلیغ، با اشاره به ضرورت تقویت سطح همکاری بین حوزه علمیه و فدراسیون های ورزشی، بر استفاده از ظرفیّت های موجود در این معاونت تخصّصی تأکید کردند.
ایشان مهمترین بحث را ضرورت نیاز به تبلیغ در مقوله ورزش قهرمانی، به جهت پرمخاطب بودن این عرصه دانستند و خاطر نشان کردند: در مسابقات حساسی مانند المپیک به جهت جهانی بودن این بازی ها و پخش آن از تلویزیون و امکان الگو برداری جوانان از رفتار ورزشکاران در سطح بین الملل، این ضرورت نیاز، بیش از پیش احساس می شود.
رییس فدراسیون تکواندو با تأکید بر پر اهمیت بودن اخلاق ورزشی در سطح بین الملل و همچنین امکان بروز برخی ناهنجاری های اخلاقی و رفتاری توسط ورزشکاران سطح ملی، جا دارد که توجه بیشتری به مقوله تبلیغ دینی و اخلاقی بشود.
ایشان افزودند: ما باید باور کنیم که کار فرهنگی در کنار کار فنّی و مربیگری ورزشی قرار دارد، و به همان اندازه حائز اهمیت است. نه فقط بازیکنان و ورزشکاران تیم های ورزشی بلکه هواداران و تماشاگران مسابقات ورزشی نیز مُلزم به رعایت اصول ادب و ارزشهای اخلاقی هستند. 
حجت الاسلام نبوی ضمن تقدیر و تشکر از حضور جناب آقای پولادگر، ابراز امیدواری کردند که این دیدارها زمینه مناسبی برای نتایج مثبت در امور تبلیغی در عرصه ورزش باشد.
ایشان به حضور مبلّغین در ورزشگاه آزادی در برخی از بازی های حسّاس اشاره کردند و افزودند: اگر با عزمی جدّی در این راه قدم برداریم تجربیات بسیار موفقی را در این عرصه به دنیا عرضه خواهیم کرد.
حجت الاسلام نبوی در پایان با پیشنهاد امضاء تفاهم نامه ای با محوریّت تعیین وظایف دو طرف، با فدراسیون تکواندو به صورت خاص، و فضای کلّی ورزش کشور به صورت عام، جهت جلوگیری از ناهنجاری های اخلاقی و رفتاری، خواستار ارائه برنامه مستقلّی از سوی مسئولین ورزشی فدراسیون تکواندو شدند.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین