کد خبر: 18848589
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 دي 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

حاكميت خبيث عربستان سعودي كه ريشه يهودي دارد و منشأ توليد بزرگترين گروههاي تروريستي مثل القاعده و داعش است نمايش مدنيت راه انداخته و جبهه ضد تروريسم تشكيل داده و عده اي از نيروهاي داعش را همزمان با مرحوم شهيد شيخ نمر اعدام كرده ! حالا قضيه را از چشم مخاطبان جهاني ببينيد كه فعلا عكس هاي هجوم شيعيان ايراني و آتش سوزي كنسولگري عربستان را تماشا مي كنند ! من اگر جاي سعودي ها بودم خودم آتش سوزي را راه مي انداختم و بهترين بهره برداري تبليغاتي را بر عليه شيعه مي كردم!
اصل اين جريان هاي تروريستي براي اين شكل گرفت كه موفقيت انقلاب اسلامي ايران در جذب مخاطبان جهاني را تحت الشعاع قرار دهد و تصويري خشن و جنايتكارانه و سياه از مسلمانان ارائه كند وحالا خودمان هم داريم همان نقشه را كامل مي كنيم !
به جاي نمايش عقلانيت و معنويت و عدالت شيعي ، حمله و غارت نشان مي دهيم و به جاي ترويج اعتدال شيعي در چپاول اموال سفارت عكس سلفي مي گيريم !
آن همه روايت سوزناك "كونوا لنا زينا" و آن همه حديث دردمندانه "لا تكونوا علينا شينا" را فراموش كرده ايم و درست برعكس عمل مي كنيم ! مسؤول اين وضعيت كيست جز آنان كه به جاي تقويت تفكر و انديشه در كوره احساسات و عواطف دميدند و سرمايه هاي جوان تشيع را صرفا به شور مداحي حاج فلان و حاج بهمان مشغول كردند ؟ بزرگترهايي كه به جاي ترويج تفكر و انديشه همه اش بر حماسه و عاطفه تأكيد داشته اند ؟ صداوسيمايي كه در برنامه هاي ديني و مناسبتي اش پخش برخى مجالس روضه بر محتواي غني فكري روايات اهل بيت غلبه دارد ؟ 
امروز مسؤول فاصله گرفتن لحظه به لحظه بخش عمده اي از مخاطبان نسبت به ارزشهاي ديني و آرمانهاي انقلابي كيست ؟ مسؤول اين وضعيت فجيع "يخرجون من دين الله أفواجا" ! كيست ؟ 
بسياري هم مي فهمند و در جلسات خصوصي بسيار تند و صريح سخن مي گويند اما از ترس فحش خوردن در سطح عمومي به روي خودشان نمي آورند ! 
بزرگترهايمان كه خوشدلانه مشغول انتخابات خبرگانند و كوچكترهايمان هم كه بيش از دين محمد و آل محمد نگران آبرو و آينده خودشان و موقعيت اجتماعي شان هستند ! وعلى الإسلام السلام ! 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین