کد خبر: 18848591
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 دي 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

بينندگان اين مجموعه با مشاهده صحنه هاي پرشور مقاومت مردم مظلوم خرمشهر در آغاز جنگ تحميلي اشك مي ريزند ، ايستادگي مردانه جوانان غيور را تحسين كرده و آفرين مي گويند ، با شادي و خوشي خانواده پارسا لبخند مي زنند و با فراز و فرود اين مجموعه زندگي مي كنند. 
مخاطباني متنوع از گرايشها و سليقه هاي مختلف و متفاوت و گاه با فاصله فراوان از فضاي انقلابي و مذهبي با اين مجموعه همراه شده اند و آن را دنبال مي كنند. 
شايد بتوان گفت كه تا كنون تصوير مظلوميت هموطنان ما در دفاع مقدس و جنگ خياباني خرمشهر در سيما و سينما اين گونه نمايش داده نشده بود. 
از اين مهمتر البته اين است كه اين صحنه ها و تجربه ها باور پذير و مقبول عرضه مي شود و مخاطب احساس مواجهه با اثري فرمايشي و شعاري ندارد. 
اين مضامين در بافت يك درام جذاب
بيان مي شود و تاروپود داستانى پرگره و تو در تو با داستانهاي فرعي متعدد فضايي جذاب براي عرضه اين تصاوير به وجود آورده است. 
در كنار اين ها ظرايف فراوان و نكته هاي مثبت و دقيق متعدد در اين مجموعه ديده مي شود كه از همه برجسته تر بازي فوق العاده و درخشان خانم حاجيان و خانم شريفي نياست. 
البته به طور طبيعي هيچ كاري مطلقا بي عيب و نقص نيست و ايرادها و انتقادهايي نيز در باره اين كار قابل بيان و طرح خواهد بود ، اما اين كار در مجموع فوق العاده ارزشمند و ماندگار است( بخشي از يادداشت روزنامه خراسان ). #كيميا #سريال_كيميا#صدا_و_سيما #مجموعه_تلويزيونى #زائرى#جواد_افشار #آزيتا_حاجيان #مهراوه_شريفى_نيا#حاجيان
#شريفى_نيا

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین