کد خبر: 18947502
تاریخ انتشار: شنبه 19 دي 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

همان طور كه هواى مادى و فضاى آسمان دنيايي مي تواند آلوده و خطرناك باشد ، هواى معنوى و فضاى تنفس فرهنگى نيز مى تواند آلوده و خطرناك بشود !
به دور و برتان نگاهى بياندازيد !فضاي روحي و معنوي جامعه را ببينيد ، از فعاليت پنهان و آشكار برخى براى تحرير طلسم ها و توطئه هاى شيطاني براى خانواده ها تا گسترش باورنكردنى مال حرام در رشوه ها و رباخوارى ها و اختلاس ها و زيرميزى ها و از رواج روزافزون مصرف مشروبات الكلى تا عادى شدن روابط غير اخلاقى و ترويج هرزه نگارى و صنعت غريب توليد و عرضه موادمخدر صنعتى ! اين فساد به جاى اينكه مثل هواى آلوده از طريق تنفس به تخريب بدن بپردازد از طريق آنچه مي بينند و مي شنوند روح و جان انسان را تخريب مي كند. 
گروهى در لندن و تل آويو سرگرم شده اند و با شيوه ها و ابزارهايى كه نمي شود گفت به منهدم كردن بنيان عقيده و ايمان مردم مشغولند و گروهي دانسته يا ندانسته در تهران و مشهد به اجراي نقشه هاي شيطاني آنان كمك مي كنند. 
همان طور كه در هواي آلوده ماسك مي زنيم و از سلامت جسم خود و عزيزانمان مراقبت مي كنيم ، در اين هوا نيز بايد بيشتر مراقبت كنيم و نسبت به سلامت جان خود و خانواده مان حساسيت داشته باشيم. 
بخواهيم يا نخواهيم راهى جز پناه بردن به قرآن و نماز يا تمسك به توسل و روضه نداريم. چاره اى جز سجده طولانى و تضرع و التماس به خدا در نماز شب باقى نمانده است. 
اگر شما هم احساس غرق شدن داريد و هجوم سيلاب ها و طوفان ها را در آخرين لحظه ها لمس مي كنيد دعاي غريق را بخوانيد : "يا اللهُ،يا رحمانُ،يا رحيمُ،يا مُقلّبَ القلوبِ ، ثبّت قَلبي على دينِك"
اگر هم هنوز احساس غرق شدن را نداريد مطمئن باشيد مثل كساني كه به هواي آلوده عادت كرده اند متوجه خطر نيستيد و ريه هاي جانتان بي سروصدا از درون در حال نابودى است و خودتان خبر نداريد ! بخشي از يادداشت روزنامه خراسان 

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین