کد خبر: 19008772
تاریخ انتشار: دوشنبه 21 دي 1394
خانه » حواشی » معاونت آموزشی پرورشی » جلسه هم اندیشی طلاب ممتاز پایه های هفتم تا دهم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

پنجشنبه دهم دی ماه در سالن کنفرانس مرکز مدیریت حوزه های علمیه اصفهان برگزار گردید .

به گزارش چی 24 به نقل از معاونت آموزشی پرورشی:

 

در این جلسه حجه الاسلام محسن جلالی معاونت آموزش مرکز مدیریت حوزه های علمیه اصفهان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین، تبریک ایام ولادت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله و امام حسن مجتبی علیه السلام، سالروز حماسه نه دی را گرامی داشتند .

ایشان نهم دی را سالروز حماسه ملی در دفاع از دیانت، شریعت، ولایت و اسلامیت نظام دانستند که روحانیت نیز در این حماسه نقش به سزایی داشتند .

حجه الاسلام جلالی در ادامه گفتند : طلاب ممتاز هستند که اهداف حوزه را تحقق می بخشند و به همین جهت مسئولین حوزه باید وقت بیشتری برای این دسته از طلاب قرار دهند و حتی این طلاب در اداره امور طرف مشورت مسئولین باشند .

ایشان در ادامه خطاب به طلاب نمونه گفتند : شما باید کم کم خود را محیا به دست گرفتن امور آموزشی و مدیریتی حوزه نموده و آماده نقش آفرینی در حوزه های علمیه باشید .

معاون آموزش و پژوهش مرکز مدیزیت حوزه های علمیه اصفهان در پایان ضمن بیان شمه ای از فعالیت دفتر نخبگان حوزه های علمیه کشور نقش حوزه علمیه اصفهان در این عرصه را فعال و بی بدیل دانسته و طبق آمار این مرکز بیشترین تعداد طلاب نخبه را نسبت به جمعیت طلبه اصفهان مربوط به حوزه علمیه اصفهان دانستند .

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین