کد خبر: 19046495
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 دي 1394
خانه » حواشی » پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری » مردم از دین اسلام ، نیازمند صلح و دوستی هستند.
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
زائری در رونمایی از «قاف»؛

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

به گزارش ایبنا، آیین رونمایی از کتاب «قاف» اثر یاسین حجازی، دوشنبه (21 دی ماه) با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری، پژوهشگر و مدیر موسسه «احیا»، علی معلم، رییس فرهنگستان هنر، علی‌محمد مودب، اردشیر رستمی، ناصر هاشم‌زاده و چند تن از نویسندگان و شاعران در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد.

حجت‌‌الاسلام والمسلمین محمدرضا زائری، پژوهشگر و مدیر موسسه «احیا» در این مراسم گفت: مردم عادی نیازمند صلح و دوستی از دین اسلام هستند. کتاب «قاف» نیز به خوبی توانسته است، پیام‌آور عشق و دوستی در دین اسلام باشد.
 
زائری افزود: یکی از احادیث معروف قدسی که همه را به دین اسلام و نزدیکی مردم با خدا دعوت می‌کند، این است که خداوند به حضرت موسی (ع) فرمود «مرا در بین مردم محبوب کن» اما متاسفانه باید بگویم، ما بیشتر به دنبال این هستیم که با اقدامات خود مردم را از خدا دور کنیم.
 
وی اظهار کرد: سوالی که برای پیش می‌آید این است، آیا کسی که در زمان حضرت محمد (ص)، قصد مسلمان شدن داشت، حضرت او را برای اسلام آوردن به نزد سلمان می‌فرستاد تا به عنوان مثال چند واحد اسلام‌شناسی بخواند؟ نه این‌طور نیست، زیرا مردم عادی نیازمند دریافت عشق از اسلام هستند، آنها اهل علم نیستند که با آنها بحث و استدلال کلامی کرد.
 
مدیر موسسه «احیا» ادامه داد: اقدام حجازی در تالیف کتاب «قاف» نشان از این دارد که وی دنبال انعکاس عشق از دین اسلام بوده که اتفاقا موفق به این کار شده است.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین