کد خبر: 19049061
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 دي 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » آیت الله العظمی نوری همــدانی : مردم از گرانی و بیکاری رنج می برند
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی گفتند : مردم از گرانی و بیکاری در رنج هستند و نسبت به وضعیت گلایه دارند، دولت هرچه زودتر باید در این زمینه چاره اندیشی کرده و منتظر خارج نباشد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له پنج شنبه شب در ديدار محمد نهاونديان رييس دفتر رييس جمهور با حمايت و قدرداني از تلاش هاي دولت افزودند: موفقيت دولت به حساب انقلاب و نظام اسلامي گذاشته مي شود؛ از اين رو ما با تضعيف دولت مخالف بوده و در صدد کمک به آن هستيم. ایشان اضافه کردند : اين روزها گراني ها مردم را رنج مي دهد و در اين زمينه نامه هاي بسياري به دست ما مي رسد که مردم از گراني و بيکاري در رنج هستند و نسبت به وضعيت موجود گلايه دارند، از اين رو دولت هرچه زودتر بايد در اين زمينه چاره انديشي کرده و منتظر خارج نباشد.

مرجع عالیقدر با بيان اين که با نظارت دقيق بر قيمت ها و قطع کردن واسطه ها مي توان تا حدودي اوضاع را کنترل کرد، اظهار داشتند: ما بارها تا به امروز در زمينه ديرکرد در بانک ها تذکر داده و آن را حرام اعلام کرده ايم.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی ادامه دادند: بانک ها نبايد به صورت روز شمار از مردم وجهي براي تأخير بگيرند؛ سرمايه هايي که در اختيار سيستم بانکي است بايد در مسير توليد مورد استفاده قرار گيرد تا مشکل اشتغال حل شود، بنابراين بايد به اين مسأله توجه لازم صورت گيرد.

معظم له در بخش ديگري از سخنان خود با تأکيد بر بي اعتمادي نسبت به دشمنان تصریح کردند : ما زحمات دولت را ناديده نمي گيريم و حمايت از دولت را حمايت از نظام مي دانيم اما اين مطالب را براي پيشرفت و ترقي دولت مي گوييم تا سبب عزت نظام و انقلاب باشد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین