کد خبر: 19051701
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 دي 1394
خانه » حواشی » حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی » انتقاد آیت الله العظمی نوری همدانی از پدیده شوم قاچاق در کشور
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

حضرت آیت الله العظمی حسین نوری همدانی مدظله العالی گفتند : جای تاسف است که در جامعه اسلامی موضوع قاچاق وجود دارد و معلوم نیست این مسئله در دست چه کسانی است و فورا باید برای رفع این پدیده شوم فکر اساسی کرد.

به گزارش چی 24 به نقل از حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی:

معظم له در دیدار با مدیران هماهنگ کننده نیروی انتظامی سراسر کشور که در دفتر ایشان برگزار شد، افزودند : نظام جمهوری اسلامی از جمله نظام هایی است که با معنویت همراه است و این امر می طلبد انسان برای رسیدن به کمال و تقوای الهی تلاش کند.

مرجع عالیقدر با بیان این که درآخرالزمان علم از همه مناطق برچیده می شود و مردم، اسلام را از شهر قم می شنوند، بیان داشتند: همین مسئله مایه دلگرمی است، لذا باید قدراین نعمت را دانست و شکرگزار آن بود. ایشان با تاکید براینکه اگرانسان قدردان نعمت خدا نباشد، دچار خسران خواهد شد، افزوند: تجربه نشان داده هر زمانی قدر نعمت را ندانسته و شکرگزار نبودیم، آن نعمت را از دست داده ایم.

ایشان با اشاره به اینکه یکی ازنعمت های الهی، پیروزی انقلاب بوده اظهار داشتند: ولایت فقیه از ارکانی انقلاب است که به مردم عزت، استقلال و آزادی داد و جامعه را از حقارت بیرون آورد.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی یکی از مشکلات اساسی انقلاب های منطقه را نبود ولی فقیه عادل و مجاهد دانستند و گفتند: ولایت فقیه رکنی تأثیرگذار در جامعه اسلامی است و با حرکت خود موجب بیداری مردم منطقه شده است.

معظم له با بیان اینکه خدمت به نظام جمهوری اسلامی از با ارزشترین خدمت ها است، خطاب به پرسنل نیروی انتظامی بیان داشتند: خدمت شما در موضوعات مختلف بسیار مقدس است و نوعی عبادت محسوب می شود. بزرگ مرجع تقلید شیعیان به مسئله قاچاق هم اشاره کرده و ابراز داشتند: جای تاسف است که در جامعه اسلامی موضوع قاچاق وجود دارد و معلوم نیست این مسئله در دست چه کسی است، لذا باید فوراً برای رفع آن فکری کرد. ایشان افزودند: استکبار ستیزی یکی از ظرفیت های انقلاب اسلامی است، زیرا انقلاب باعث شد تا جامعه اسلامی در مقابل دشمن بیدار شده و به مبارزه به عوامل آن بپردازند.

حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی مدظله العالی در پایان با تاکید بر اینکه گزینه نظامی از طرف ایران اسلامی هم روی میز است، گفتند: در مرحله اول گزینه ما ایمان و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و در صورت تهدید غرب و استکبار جهانی گزینه نظامی از طرف جمهوری اسلامی ایران روی میز است.

استادبرجسته درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به اهمیت کار نیروی انتظامی در حفظ آرامش و امنیت مردم، تصریح کردند : امنیت بستر هر ترقی و تکامل است و اگر کار شما برای خدا باشد ارزشمند است همچنان که در روایات به امینت و اهمیت آن تأکید بسیاری شده است؛ این شما هستید که امنیت مالی، عرضی و ناموسی کشور را به وجود آورده اید و خدمت شما به نظام اسلامی ارزش و اهمیت بسیاری دارد ولی باید از مشکلاتی هم که وجود دارد به ویژه قاچاق جلوگیری کنید.

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین