کد خبر: 19297370
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دي 1394
نسخه چاپی
ارسال به دوستان

به گزارش چی 24 به نقل از پایگاه اطلاع رسانی محمد رضا زائری:

اخبار سيما صحنه هاى تسلط عزتمندانه دليرمردان نيروي دريايى سپاه بر تفنگداران دريايى آمريكايى را نشان مى دهد. چنين رويدادى در اين منطقه كه قرنها در معرض چپاول و غارت متجاوزان غربى بوده بسيار معنى دار است و مخصوصا براي همسايگان عرب خليج فارس مفهومي فراتر از پيام شجاعت و اقتدار رزمندگان مسلمان در عراق و سوريه دارد (و مى شود حال شيخك هاي لرزان و ترسان سعودي و اماراتي را در حال تماشاي اين صحنه ها فهميد!)
چند دقيقه بعد در همان بخش خبرى تصاويري از زمين خوارى در ساحل مازندران پخش مي شود و مي گويند كه هشتاد در صد ساحل تصرف شده و تنها بيست درصد باقي مانده ! خبر ديگري از كوه خواري در لواسانات و اخبار تلخ و عجيب ديگرى از تركتازى دُلارمردان همين مرز وبوم ! در گوشه و كنار كشور !
از سويى اخبار افتخار و عزت دستگاه ديپلماسى را مي خوانيم كه دستاوردهايى فراتر از انتظار را محقق ساخته و از سويى نقل قول مسئول دستگاه عريض و طويل مبارزه با قاچاق را مي شنويم كه صراحتا اعتراف مي كند كلّ نتيجه كارشان تنها شامل ده درصد از قاچاق كشور است و نود درصد از قاچاق به خير و خوشى در جريان است ! و اگر تمام اين دستگاه پرهزينه را تعطيل كنند احتمالا خدا و خلق و مصرف كننده و قاچاقچي در مجموع راضى تر هستند ! و بيشتر صرف مي كند ...
نمي دانيم شاد باشيم يا غصه بخوريم ؟ از سويى سخنان امام جمعه مشهد و خطيب جمعه تهران را مي شنويم و تعبير شاهكار عضو شوراى نگهبان كه گواهى اجتهاد مراجع مربوط به امور آخوندى است ! و از طرف ديگر حكمت و تدبير رهبر عزيز انقلاب را در سكاندارى حكيمانه اين كشتى طوفان زده مى بينيم كه به اعتراف هنوى كيسينجر ده سال ديگر پايان عمر رژيم صهيونيستي است !
همه اينها با هم باور كردني نيست ... اگر حاكميت نظام اسلامى اين قدر اقتدار دارد كه در ميانه اقيانوس، سربازان مدعى و قدرتمند آمريكايي را به زانو در آورد و به عذرخواهي وادارد ، چرا در داخل كشور اين همه آشفتگي و بي ثباتي و هرج و مرج و سوء استفاده و چپاول بيت المال ؟
نمي دانيم بخنديم يا گريه كنيم ؟ حال و روزمان مثل كسي است كه همزمان دو خبر را دريافت كند ، هم مرگ مادرش و هم تولد دخترش ! هم شكستش در ازدواج و هم قبوليش در كنكور ! هم تصوير آمريكايي زبون و ذليل در مقابل اقتدار دليرمردان سپاه جلوي چشم ماست و هم تصوير اقتدار دُلارمردان ايرانى در اختلاس و رشوه و ربا و غارت بيت المال !
نمي دانيم بخنديم يا گريه كنيم !؟!

برچسب ها
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین