کد خبر: 19298729
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دي 1394
خانه » سایت های خبری » حزب الله سایبر » مشکلات جدی زیست محیطی در کمین تهران است
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
شاکری با اشاره به عدم راه اندازی تصفیه خانه دریاچه شهدای خلیج فارس؛

به گزارش چی 24 به نقل از حزب الله سایبر:

حزب الله سایبر - سرویس اجتماعی

اقبال شاکری در دویست و بیست و هفتمین جلسه شورا، گفت: با اقدام نیروی دریای سپاه اقتدار بین‌المللی در حفاظت از مرز‌های آبی را به رخ کشاندیم که این خود برگ برنده‌ای برای ما خواهد بود.

رئیس کمیته عمران در ادامه افزود: تصفیه‌خانه دریاچه شهدای خلیج فارس به علت عدم تامین منابع مالی در خرید دستگاه‌های لازم راکد مانده که اگر این اقدام تا پایان سال محقق نشود با مشکلات زیست محیطی جدی در سال آینده مواجه خواهیم شد.

وی تصریح کرد: این مشکل در عایق بندی تونل حکیم نیز دیده می‌شود و باید هر چه سریعتر اعتبارات مورد نیاز در تامین دستگا‌ه‌ها فراهم شود.

* روزنامه همشهری جانب انصاف را رعایت کند

عبدالحسین مختاباد در ادامه جلسه شورا در قالب تذکری از درج مطالب جانبگرایانه روزنامه همشهری انتقاد کرد و گفت: روز چهارشنبه در روزنامه همشهری مطلبی از قول شهردار مبنی بر اینکه سرخابی‌ها صاحب باشگاه شدند درج شد.

وی افزود: در وهله اول باید بگویم این پیشنهاد از مجموعه شورا بوده و اینکه این کار به اسم یک شخص تمام شود کار قشنگی نبود چرا که مدیریت شهری هم شورا است و هم شهرداری اگر قرار است ببریم با هم می‌بیریم و اگر قرار است ببازیم با هم باختیم. متاسفانه روزنامه همشهری مدتی است از حیطه انصاف خارج شده و به شدت به سمت سیاسی شدن پیش می‌رود.

*‌در بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس باید وحدت کلمه متبلور شود

اسماعیل دوستی عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران نیز اظهار داشت: ابتدا لازم می‌دانم از فرمانده سپاه و شورای عالی امنیت ملی و نیروی دریای سپاه در موضوع خلیج فارس که هم اقتدار و هم بینش ما را نشان دادند و هم اینکه توطئه خطرناکی را خنثی کردند تشکر کنم.

وی ضمن تبریک به مناسبت اجرایی شدن برجام به مردم‌، دولت و تیم هسته‌ای ، گفت: پیروزی برجام را باید به مقام معظم رهبری تبریک بگوییم شاید اگر ایشان نبودند این اتفاق مهم نمی افتاد‌.

دوستی همچنین افزود: در شرایطی که امروز کشور با موفقیت‌های کم نظیری مواجهه شده می طلبد در خصوص بررسی صلاحیت کاندیداهای مجلس، بررسی‌های بیشتری انجام شود تا وحدت کلمه در شرایط حساس کنونی تبلور بیشتری یابد.

تسنیم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین