کد خبر: 19298730
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دي 1394
خانه » سایت های خبری » حزب الله سایبر » امیدواریم شاهد لغو واقعی تحریم ها باشیم
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
چمران:

به گزارش چی 24 به نقل از حزب الله سایبر:

حزب الله سایبر - سرویس اجتماعی

مهدی چمران در ابتدای دویست و بیست و هفتمین جلسه شورا گفت: دیروز 26 دی سالروز فرار شاه از کشور بود؛ هیجانات و خوشحالی آن روز ملت را نمی‌توان توصیف کرد. با فرار شاه طومار 2500 ساله شاهنشاهی در هم پیچیده شد.

وی ادامه داد: دیشب همزمان با سالروز فرار شاه اجرای برجام کلید خورد و امیدواریم با لطف پروردگار شاهد لغو واقعی تحریم‌ها باشیم. این مهم را به رهبر معظم انقلاب که با نگاه عالمانه خود تاثیر شگرفی در روند موفقیت داشتند و نیز تیم مذاکره کننده و دولت و ملت که با استقامت خود پیروزمندانه زمینه این موفقیت را فراهم آوردند، تبریک می‌گوییم.

چمران ادامه داد : امروز 27 دی ماه سالروز به شهادت رسیدن رهبران فداییان اسلام‌، شهید نواب صفوی‌، طهماسبی‌، ذوالقدر به دست دژخیمان شاهنشاهی است که در بدترین شرایط به شهادت رسیدند. 28 دی ماه سالروز پیروزی غزه در مقاومت 22 روزه در برابر اسراییل اشغالگر است که همچنان به جنایت خود ادامه می‌دهد.

محسن سرخو رئیس کمیته حمل و نقل شورا نیز با اشاره به اجرای برجام گفت‌: تلاش مجدانه و شبانه‌روزی دولت و تیم مذاکره‌کننده قابل ستایش است و من این پیروزی و موفقیت بزرگ را به مردم شهید پرور، مقام معظم رهبری، دولت و تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای تبریک می‌گویم و آرزو می‌کنم با اجرایی شدن برجام نقش قوی‌تری در دیپلماسی بین‌المللی ایفا کنیم.

تسنیم

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
طراحی پرتال خبری، توسط پارس نوین